Anasayfa / Bankalar / Ziraat Visa Bankkart Opet Kampanyası

Ziraat Visa Bankkart Opet Kampanyası

Visa Bankkart Opet Kampanyası

Ziraat Bankası sunmuş olduğu hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesiyle olduğu kadar düzenlemiş olduğu farklı kampanyalar ile de dikkat çeken bir bankadır. En güncel Ziraat Bankası kampanyalarından biri de Ziraat Visa Bankkart Opet kampanyasıdır. Yazımızın devamında Ziraat Visa Bankkart Opet kampanyası ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Visa Bankkart Opet Kampanyası Koşulları

Visa Eupore Servise Inc. ve Opet Petrolcülük A.Ş. tarafından düzenlenen Ziraat Visa Bankkart Opet kampanyası kapsamında 1 Şubat 2018 (saat 00.01) ve 28 Şubat 2018 (saat 23.59) tarihleri arasında anlaşmalı Opet yakıt istasyonlarında Ziraat Visa Banka Kartları ile tek seferde 75 TL ve üzeri 3 yakıt alımı gerçekleştirilmesi halinde Opet istasyonlarında yakıt alımlarında harcanabilir 25 TL değerinde yakıt puan kazanılabilmektedir. Bu puanlar yalnızca benzin ve motorin alımlarında kullanılabilmektedir. Opet kampanyasından yararlanabilmek için yakıt alımının aynı banka kartı kullanılarak farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ziraat Visa Bankkart Opet kampanyasına SMS göndererek katılabilirsiniz. Bunun için OPET yazarak 4757’ye SMS yollamanız yeterli olacaktır.

Opet kampanyasına kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartlar dahil değildir.

Yakıt puanına hak kazanan kişilere bankada kayıtlı cep telefonu numaralarına 25 TL değerindeki yakıt puan kodları 15 Mart 2018 tarihine kadar gönderilecektir. Gönderilen bu kodun aktif hale getirilebilmesi için “VISA boşluk bankadan gelen KOD boşluk CEP TELEFONU” yazılarak 6783’e SMS yoluyla gönderilmelidir. Bu işlemin tamamlanmasının ardından SMS gönderilen cep telefonu numarasına 25 TL değerindeki Yakıt Puan yüklemesi yapılacak ve bu puanlar 31 Mart 2018 günü saat 23.59’a kadar anlaşmalı tüm Opet istasyonlarından kullanılabilecektir.

6738’e SMS gönderen ve Opet kampanyası kapsamında Yakıt Puan yükleyen her cep telefonu bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilmektedir.

En çok ilgi gören Ziraat kampanyaları arasında yer alan Opet kampanyasında kazanılan 25 TL değerindeki Yakıt Puan anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesine Opet’in web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Opet kampanyasında kazanılan puanların harcanabilmesi için öncelikle kişilerin puan yüklemesi yapılan cep telefonu numarasını Opet istasyonlarındaki market görevlilerine söylemeleri ve doğrulama yapmaları şarttır. Yakıt puanların harcanabilmesi için herhangi bir kullanım koşulu bulunmamaktadır. Ayrıca bu puanlar kısmi olarak kullanılamamakta ve paraya çevrilememektedir.

Eğer 25 TL üzerinde bir alım gerçekleştirilirse kalan ödemenin de Ziraat Visa Bankkart ise yapılması gerekmektedir.

Yakıt Puan sadece Opet istasyonlarında gerçekleştirilecek benzin ve motorin alımlarında kullanılabilmekte olup istasyon market ürünlerinde harcanması söz konusu değildir.

Güncel Ziraat Bankası kampanyalarından olan Opet kampanyası başka bir kampanya ile birleştirilememektedir.

Kazanılan Yakıt Puanların Ziraat Bankası müşterilerinin kullanımına sunulmasından ve Opet istasyonlarında harcanması süreçlerinin teknik alt yapısından Opet sorumludur.

Opet kampanyasını düzenleyen kuruluşlar olan Visa ve Opet istedikleri zaman kampanyayı sonlandırma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Böyle bir durumun söz konusu olması halinde yeni koşullar Visa Opet tarafından visa.com.tr ve opet.com.tr sayfalarında duyurulacaktır.

Opet kampanyasına katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Bu kampanyayla ilgili katılım koşullarını visa.com.tr sitesinden takip etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

Ziraat Visa Bankkart Opet kampanyasının yanı sıra gerek Ziraat Bankası’nın tüm kampanyaları, gerekse de gider bankaların kampanyaları hakkında bilgi edinmek ve finansal konulardaki tüm gelişmelerden ilk önce siz haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip etmeniz yeterlidir. Kategori başlıklarımızı inceleyebileceğiniz gibi arama motorumuzdan da faydalanabilir ve merak ettiğiniz tüm konularda kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sonbahara Özel VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sizde 0 km araba sahibi olmayı çok istiyorsanız ancak yeterli maddi birikiminiz ...