Anasayfa / Kredi Kartı / Ziraat Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı çıkarttırmak için ülkemizin ileri gelen bankalarından biri olan Ziraat Bankasını tercih ediyorsanız öncelikle Ziraat Bankası kredi kartı ürünleri hakkında kısa bir bilgi edinmelisiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

Ziraat Bankası’nın en çok tanınan kredi kartı Maximum kredi kartıdır. Düşük ücret ve faiz oranı ile kullanıcılarını memnun etmeyi başaran bu kart ile ülke genelinde bulunan 200.000’e yakın üye kuruluştan taksitli şekilde alışveriş yapabilir, bu alışverişlerden kazandığınız Maxi Puan’ları yine üye kuruluşlarda rahatlıkla harcayabilir, çeşitli kampanyalara katılabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı ödemelerinizi kendinize uygun bir ödeme tarihi seçerek yapmanız mümkündür. Ayrıca dönem borcunuzu ödedikten sonra geri kalan tutar için kredilendirme olanağından da faydalanabilirsiniz. Maximum Ziraat Bankası kartınız ile günün istediğiniz saatinde nakit avans çekmeniz de mümkündür. Maximum Ziraat kredi kartı başvurusunu nasıl yapabileceğinizi yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası’nın talep gören bir diğer kartı da Ziraat Kart’tır. Bu kredi kartını kullanarak Visa amblemi bulunan bütün mağazalardan tek seferde alışveriş yapabilir ve nakit avans çekebilirsiniz. Ziraat Kart ile taksitli alışveriş yapmak, puan kazanmak ve kampanyalardan faydalanmak mümkün değildir.

Gençlere hitap eden bir Ziraat Bankası kredi kartı olan Genç Bankkart ise Kredi Yurtlar Kurumu’ndan burs ya da öğrenim kredisi alan öğrenciler için kullanıma sunulmuş bir kredi kartıdır. Hem banka kartı hem de kredi kartı işlevi bulunan Genç Bankkart ile Maximum üyesi firmalardan taksitli bir şekilde alışveriş yapılması, Maxi Puan kazanılması, kampanyalara iştirak edilmesi ve Maximum Kart indirimlerinden faydalanılması mümkün olmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmak son derece kolaydır. Maximum Kart için Ziraat Bankası’nın internet sitesine, internet şubesine ya da Ziraat Mobil’e giriş yapmanız, bankanın çağrı merkezini aramanız yeterlidir. Ayrıca tüm Ziraat Bankası ATM’leri ve şubelerini de başvuru yapmak için kullanabilirsiniz. Ziraat Kart almak içinse banka şubelerine başvurulması gerekmektedir. Genç Bankkart içinse internet şubesine giriş yapabilir, 0850 220 00 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezi ile irtibata geçebilir, 4747’ye SMS atabilir ya da Ziraat Bankası şubelerine gidebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...