Anasayfa / Bankalar / Ziraat Emeklinin Artısı-Dünyagöz İşbirliği

Ziraat Emeklinin Artısı-Dünyagöz İşbirliği

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası’ndan alıyorsanız sizde birbirinden avantajlı Ziraat Bankası kampanyalarından faydalanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu yazımızda maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklilere yönelik en güncel Ziraat kampanyalarından biri olan Ziraat Emeklinin Artısı- Dünyagöz İşbirliği kampanyasını ele alacağız.

Ziraat Emeklinin Artısı-Dünyagöz İşbirliği Kampanya Koşulları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklilere yönelik bir kampanya olan Ziraat Emeklinin Artısı-Dünyagöz İşbirliği kampanyası 15 Mayıs – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya süresince aynı  T.C. Kimlik numarası ile en fazla 2 adet şifre almak mümkündür. Aldığınız her bir şifreyi Dünyagöz Hastanelerinde sadece 1 defa kullanılabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve Dünyagöz, işbirliği kapsamında her türlü değişikliği yapma ve çalışmayı sonlandırma haklarını saklı tutmaktadırlar.

Dünyagöz İşbirliği Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

En çok rağbet gören Ziraat kampanyalarından olan Ziraat Emeklinin Artısı- Dünyagöz İşbirliği kampanyasına katılmak ve size özel koşullardan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken DUNYAGOZE yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızla birlikte 4757’ye ücretsiz olarak SMS göndermektir.  Emekli maaşınızı Ziraat Bankası’ndan aldığınız sistem tarafından kontrol edildikten sonra, Ziraat Bankası tarafından telefonunuza gönderilecek şifreyi Dünyagöz Hastaneleri’nde kullanabilirsiniz.​​​

Kampanyayla ilgili daha detaylı bilgiler edinmek için 444 4 469 nolu Dünyagöz Çağrı Merkezi’ni arayabilir ya da Ziraat Bankası’nın web sitesinde bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Ziraat Emeklinin Artısı-Arzum Kampanyası

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sonbahara Özel VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sizde 0 km araba sahibi olmayı çok istiyorsanız ancak yeterli maddi birikiminiz ...