Anasayfa / Bankalar / Ziraat Bankası Vefalı Hesap

Ziraat Bankası Vefalı Hesap

Birikimlerinizi güvence altına almanın en etkili yolu bankaların sunmuş olduğu hizmetleri değerlendirmektir. Bu sayede hırsızlık ve kaybolma gibi istenmeyen pek çok olumsuz duruma karşı tasarruflarınızı koruyabilir ve ekonomik olarak zarar görmenizin önünü kesebilirsiniz. Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı imkanlardan bir tanesi de Vefalı Hesap’tır. Vefalı Hesap kullanıcıları artan faiz oranlarıyla birlikte çok daha fazla kazanmakta ve gereksinim duyduğu anlarda ihtiyacı olan parayı anında çekebilmektedir. Sizde vadeli mevduat hesabı sahibi olmayı planlıyorsanız Ziraat Bankası Vefalı Hesap hizmetini incelemeden karar vermelisiniz.

Vefalı Hesap

Birikimlerini faiz oranları ile daha değerli hale getirmek ve para ihtiyacı olduğunda tasarruflarını kullanabilmek isteyenlerin ilk tercih ettiği vadeli mevduat hesaplarından biri de Ziraat Bankası Vefalı Hesap’tır. Vefalı Hesap sahibi olunabilmesi için en az 5.000 TL en fazla da 250.000 TL yatırılmalıdır. Seçilen vade türüne göre hesaptaki paraya uygulanacak artan faiz oranları Vefalı Hesap açılışı esnasında belirlenmektedir. 32 gün vadeli 12 dönem, 92 gün vadeli 4 dönem ve 181 gün vadeli 2 dönem olacak şekilde açılabilen Vefalı Hesap oldukça kullanışlı bir vadeli mevduat hesabıdır. Paranızı değerlendirmek istediğinizde sizde Ziraat Bankası Vefalı Hesap seçeneğinden yararlanabilir ve Ziraat Bankası’nın güvencesi altında paranıza değer katmaya başlayabilirsiniz.

Vefalı Hesap Başvuru Kanalları

Vefalı Hesap sahibi olmak isteyenlerin Ziraat Bankası şubelerine giderek başvuru yapmaları yeterlidir. Kısa süre içerisinde Ziraat Bankası çalışanları tarafından Vefalı Hesap ismi ile bilinen vadeli mevduat hesabınız oluşturulacak ve kullanımınıza sunulacaktır.

En çok ilgi gören hesap türlerinden bir tanesi de Vadeli Türk Lirası Mevduat Hesabı’dır. Bu mevduat hesabıyla ilgili detaylı bilgiler edinmek isteyenler Ziraat Bankası Vadeli Türk Lirası Mevduat Hesabı başlıklı yazımızı okuyabilirler.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sonbahara Özel VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sizde 0 km araba sahibi olmayı çok istiyorsanız ancak yeterli maddi birikiminiz ...