Anasayfa / Bankalar / Ziraat Bankası Özdilek Market Kampanyası

Ziraat Bankası Özdilek Market Kampanyası

Maximum Kart sahibi iseniz ve Ziraat Bankası kampanyalarını yakından takip etmek istiyorsanız Özdilek Market Kampanyası mutlaka ilginizi çekecektir. Bu kampanya ile 20 Haziran – 21 Ağustos 2017 tarihleri arasında Özdilek Marketler’den Maximum Kart ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri üçüncü peşin veya taksitli alışverişinize 30 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

​​Özdilek Market Kampanyası Koşulları

Özdilek Market Maximum Kart kampanyası dahilinde Maximum Kart sahipleri Özdilek Marketler’den tek seferde ve farklı günlerde yaptıkları peşin ya da taksitli 100 TL ve üzeri üçüncü alışverişe 30 TL MaxiPuan kazanacaklardır.

Aynı günde gerçekleştirilecek alışverişlerden yalnızca biri Özdilek Market Maximum Kart Kampanyası kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.

Ziraat Ücretsiz Kart, Şirket Kredi Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Özdilek Market Kampanyası’ndan ilave MaxiPuan kazanılabilmeniz için alışverişlerinizi Maximum özellikli POS cihazlarından yapmanız şarttır.

Kampanya kredi kartı bazında değil, kişi bazındadır. Bir Ziraat Bankası müşterisi kampanyadan 1 kez faydalanabilmekte ve maximum 30  TL ilave MaxiPuan kazanabilmektedir.

Yaptığınız alışveriş sonrasında iptal veya iade işlemi gerçekleştirseniz bu işlemler Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.

Özdilek Market Kampanyası’na Nasıl Katılabilirim?

Özdilek Market Ziraat kampanyasına katılmak için Ziraat Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranız üzerinden “OZDILEK” yazıp boşluk bırakarak harcama yaptığını ya da yapacağınız kartınızın son 6 hanesi ile beraber 4757`ye SMS göndermeniz gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için yurtiçinden gönderilecek olan SMS’ ler ücretsiz olup, kampanyaya KKTC’ den katılmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin 0 532 752 47 47’ ye SMS göndermeleri gerekmektedir. KKTC’ den kampanyaya katılmak için gönderilecek olan SMS’ ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

MaxiPuanlar Ne Zaman Kartımı Yüklenecek?

Özdilek Market Kampanyası dahilinde kazanılan MaxiPuanlar kampanyanın bitmesini takiben 10 iş günü içinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 14.09.2017 olup puanların kullanılmaması halinde ilave MaxiPuanlar 15 Eylül 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sonbahara Özel VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sizde 0 km araba sahibi olmayı çok istiyorsanız ancak yeterli maddi birikiminiz ...