Anasayfa / Kredi Kartı / Ziraat Bankası Kredi Kartı

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Alışverişlerinizde kullanmak için ya da acil nakit ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebilmek için bir kredi kartı çıkartmak istiyorsanız sizde pek çok kredi kartı sahibinin kullandığı Ziraat Bankası kredi kartını tercih edebilirsiniz. Ziraat Bankası’nın Ziraat Maximum, Ziraat Kart ve gençlere yönelik olarak üretilen Genç Bankkart adlı kredi kartları bulunmaktadır. Okumakta olduğunuz yazımızda Ziraat Bankası kredi kartı çıkarmak isteyenlerin bu kartlar hakkında ayrıntılı bilgi edinmesine olanak sağlamaya çalışmaktayız.

Ziraat Maximum Kredi Kartı

Ziraat Bankası kredi kartı denilince akla ilk gelen kart olma özelliği taşıyan Ziraat Maximum kredi kartı düşük ücret ve faiz oranlarıyla kart sahiplerinin rahat bir şekilde alışveriş yapabilmesine ve nakit avans çekebilmesine imkan tanıyor. Ziraat Maximum kredi kartını kullanarak yaptığınız alışverişleri taksitlendirerek ödeme güçlüğü çekmekten kurtulabilir ve aynı zamanda puan kazanabilirsiniz. Sağladığı avantajlar ve ayrıcalıklarla yaptığınız alışverişlerden çok daha fazla keyif almanızı sağlayacak olan Ziraat Maximum kredi kartının Temassız özelliği de mevcuttur. Bu özellik 50 TL ve altında bulunan harcamalarınızda işlemlerinizi şifresiz bir şekilde yapma imkanı tanımaktadır.

Ziraat Maximum Kredi Kartının Özellikleri

Ülkemizde 200.000’e yakın Maximum üye kuruluşu bulunmaktadır. Ziraat Maximum kredi kartı ile bu kuruluşlarda taksitli alışveriş yapmanız, Maxi Puan kazanmanız, kampanyalara katılmanız ve Maximum Kart indirimlerinden faydalanmanız mümkün olmaktadır.

Yaptığınız alışverişler sonucu kazandığınız Maxi Puan’ları istediğiniz anda para yerine harcayabilirsiniz.

Ziraat Maximum kredi kartı sahipleri sevdikleri için ek kart çıkartma şansına sahiptir. Ek kart çıkartacağınız kişinin 15 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Maximum kredi kartınızın hesap kesim ve son ödeme tarihlerini kendinize uygun olan zaman dilimleri arasından seçmeniz mümkündür. Kredi kartı borç bilginizi SMS olarak alabileceğiniz gibi hesap özetinizin e-posta şeklinde gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ziraat Maximum kredi kartının sunduğu bir diğer avantaj ise kredi kartınızın dönem borcunu ödedikten sonra geri kalan miktarı kredilendirme şansı sunmasıdır.

Günün her anında nakit avans çekebileceğiniz Ziraat Maximum kredi kartını otomatik ödeme talimatına tabi tutabilir ya da internet şubesi, mobil şube, telefon bankacılığı ve Ziraat Bankası ATM’leri aracılığıyla kart borcunuzu ödeyebilirsiniz. Dilerseniz EFT yaparak da borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Maximum kredi kartı belirli süre sınırlamaları dahilinde kopyalamaya, kaybolmaya ve çalınmaya karşı teminat altında olmasıyla da büyük beğeni kazanmaktadır.

Ziraat Maximum Kredi Kartı Başvuru Kanalları

Ziraat Maximum kredi kartını alabilmek için Ziraat Bankası şubelerine gidebilir, internet sitesi, internet şubesi ya da Ziraat Mobil’e giriş yapabilir, çağrı merkezini arayabilir ya da Ziraat Bankası ATM’lerinden faydalanabilirsiniz.

Ziraat Kart

Eğer kart aidat ücreti olmayan bir kredi kartım olsun diyorsanız Ziraat Kart tam size göre. Bu kartı tek seferde yapabileceğiniz alışverişler için kullanabileceğiniz gibi nakit ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Ziraat Kart borç bilgisi SMS olarak cep telefonuna gönderilebilmekte ve hesap özeti de e-posta olarak kart sahibine ulaştırılmaktadır. İnternet şubesi, mobil şube, telefon bankacılığı ve Ziraat Bankası ATM’leri aracılığıyla Ziraat Kart borcunuzu ödeyebileceğiniz gibi isterseniz otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Ziraat Kart Özellikleri

Ziraat Kart, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında Visa amblemi olan mağazalarda tek seferli alışveriş yapabileceğiniz ve nakit avans çekebileceğiniz bir karttır. Kart aidat ücreti olmayan Ziraat Kart’la taksitli alışveriş yapılması, puan kazanılması ve kampanyalardan yararlanılması mümkün olmamaktadır.

Kendinize uygun hesap kesim ve son ödeme tarihlerini belirleyerek kart borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ziraat Kart dönem borcu ödendiği takdirde geri kalan borcun kredilendirilmesi fırsatını sunan bir karttır.

Sanal kart kullanmak istiyorsanız Ziraat Bankası İnternet Şubesi’ne tanımlatacağınız kredi kartınızla ayrı bir sanal kart üretmeniz mümkündür. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişler için sanal kartınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ziraat Kart Başvuru Kanalları

Ziraat Kart çıkartmak istiyorsanız Ziraat Bankası şubelerine müracaat etmeniz gerekmektedir.

Genç Bankkart

Ziraat Bankası’nın Kredi Yurtlar Kurumu’ndan burs veya öğrenim kredisi alan gençler için tasarlanmış bir ürünü olan Genç Bankkart, tek kart ile hem banka kartı hem de kredi kartını bir araya getirmeyi başarıyor. Genç Bankkart ile kişinin hesabında para bulunmaza bile faizsiz ve masrafsız olarak 375 TL ekstra alışveriş imkanı sunulmaktadır. Harçlık Avans’ı adı verilen bu avansı KYK bursu veya öğrenim kredisi devam ettiği sürece kullanmak mümkün olmaktadır.

Genç Bankkart Özellikleri

Genç Bankkart hem banka kartı hem de kredi kartı özelliklerine sahip olan bir karttır. Kredi kartı özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Genç Bankkart’ınızı kullanarak Maximum üye kuruluşlarından taksitli alışveriş yapmanız, Maxi Puan kazanmanız, kampanyalara katılmanız ve Maximum Kart indirimlerinden faydalanmanız mümkündür. Kazandığınız puanları anında harcamanız mümkündür.

Temassız işlem yapma özelliğine sahip olan Genç Bankkart’ı bu özelliği sayesinde 50 TL ve altındaki alışverişlerinizde şifresiz olarak kullanabilirsiniz.

Ücretsiz bir kart olan Genç Bankkart ile günün her anında nakit avans çekmeniz mümkündür.

Genç Bankkart Başvuru Kanalları

Genç Bankkart çıkartabilmek için Ziraat Bankası şubelerine gidebilir, 0850 220 00 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir, internet şubesine giriş yapabilir ya da dilerseniz 4747 SMS Şube aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...