Anasayfa / Bankalar / Ziraat Bankası Komisyonsuz Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası Komisyonsuz Taşıt Kredisi

Pek çok kişi hayatını kolaylaştırmak ya da yatırım yapmak amacıyla araç satın almayı arzu etmektedir. Araç satın almayı düşünenlerin en çok rağbet ettiği kredi ürünlerinin başında ise Ziraat Bankası taşıt kredisi gelmektedir. Çeşitli ihtiyaç ve isteklere hitap eden taşıt kredisi ürünlerine sahip olan Ziraat Bankası’nın öne çıkan taşıt kredisi ürünlerinden biri de Komisyonsuz Taşıt Kredisi’dir. İstihbarat ve haberleşme ücreti ödemeden araç satın almak isteyenlere hitap eden bu Ziraat taşıt kredisi ürünü sizin de ilginizi çektiyse yazımızın devamını okuyarak detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası Komisyonsuz Taşıt Kredisi Özellikleri

Ziraat taşıt kredisi 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılan bir kredi ürünüdür. 48 aya kadar vade imkânı bulunan Komisyonsuz Taşıt Kredisi ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla tahsis edilmektedir. Satın alınacak üzerinde Ziraat Bankası rehin tesis etmektedir. Ziraat Bankası şubeleri gerekli gördükleri hallerde ek teminat isteyebilmektedir. Kredi vadesi süresince hayat sigortası ve KASKO yapılmaktadır.

Komisyonsuz Ziraat taşıt kredisine başvuru yapmak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Komisyonsuz Taşıt Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası’nın web sitesinde bulunan taşıt kredisi hesaplama aracını kullanarak çekeceğiniz kredi için ne kadar aylık ödeme yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bunun için ilgili sayfaya giriş yaparak öncelikle istediğiniz kredi türünü seçmeniz gerekmektedir. Ardından kredi tutarını yazmanız, ödeme sıklığını seçmeniz, vade ve faiz oranını giriş yapmanız yeterli olacaktır. 40.000 TL taşıt kredisini 48 ay vade ile çekmek istediğiniz farz edelim. Faiz oranını %1,24 olarak belirlerseniz aylık taksitleriniz 1.171,99 TL ve yıllık maliyet oranı %19,3923 olacaktır.

Komisyonsuz Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası Komisyonsuz Taşıt Kredisi için gereken belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz: nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport; gelir belgesi, serbest meslek mensupları için bağlı bulundukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi, tüzel kişiliklerin ortağı olan kişiler için ortak olunan şirkete ait sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi fotokopisi ve bankanın isteyebileceği ilave belgeler.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

finansbank

İcralık Olanlar İçin Finansbank Kredi Şartları

Çeşitli nedenlerden dolayı borçlarını ödeyemeyip icralık olan çok kişi bulunuyor. Siz de ...