Anasayfa / Bankalar / Ziraat Bankası Başak Hesap

Ziraat Bankası Başak Hesap

Kurulduğu günden bu yana sunduğu hizmetlerle müşterilerinin kalbini kazanan Ziraat Bankası hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırmaktadır. En iyi hizmeti sunabilme adına adeta kendisiyle yarışan ve bankacılık işlemlerindeki güven veren duruşuyla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Ziraat Bankası’nın mevduat hesabı hizmetleri ise büyük ilgi görmeyi sürdürmektedir. Sizde mevduat hesabı sahibi olma düşüncesi içerisindeyseniz Ziraat Bankası’nın mevduat hesabı türlerini inceleyebilir ve size hitap eden bir mevduat hesabını kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle Başak Hesap çok fazla ilgi gören Türk Lirası vadesiz hesap türüdür. Fon alım satım alım işlemlerinizi otomatik olarak gerçekleştiren Başak Hesap sayesinde sizde paranızı kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

Başak Hesap

Ziraat İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı ve Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla Başak Hesap oluşturmanız mümkün. Ziraat Bankası’nda bulunan vadesiz mevduat hesabınızla bu hesaba bağlı olan yatırım hesabınızın olması ve hesapların işlem gerçekleştirilecek kanal tarafından tanımlanması gerekmektedir. Ziraat Bankası Başak Hesap’a herhangi bir para girişi olduğunda 600 TL’nin üzerinde kalan bakiye sistem tarafından otomatik olarak “Ziraat Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu” tarafından alınır. Başak Hesap’tan yapılan bütün nakit çıkışları yine sistem tarafından otomatik olarak fon bulunması şekliyle yapılmaktadır. Ziraat Bankası şubelerince gerçekleştirilen tanımlar, kredili mevduat hesabı, minimum 1 tane otomatik/düzenli ödeme talimatı ve kredi kartı gibi ürünlere sahip olan müşterilere özel yapılabilmektedir.

Başak Hesap Başvuru Kanalları

Başak Hesap sahibi olmak isteyenler Ziraat İnternet Şubesi aracılığıyla bunu kolaylıkla gerçeğe dönüştürebilmektedirler. İsterseniz size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek de Başak Hesap sahibi olabilirsiniz. Kredili mevduat hesap limitinin minimum 500 TL olmak zorunda olduğunu unutmamalısınız. Bireysel kredi taksit tahsilatı için alınacak olan düzenli ödeme talimatı dışındakiler geçerlidir.

Fon alım-satım işlemlerinin otomatik olarak gerçekleşmesini isteyenler Ziraat Bankası Başak Hesap sahibi olarak bu arzularını hayata geçirebilirler. Saygın bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası’nın hizmet kalitesinden sizde memnun kalabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sonbahara Özel VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sizde 0 km araba sahibi olmayı çok istiyorsanız ancak yeterli maddi birikiminiz ...