Anasayfa / Genel / YouNow Nedir?

YouNow Nedir?

Teknolojiyle yakından ilgilenen ve en son teknolojik uygulamaları kullanarak para kazanmak isteyenlerin son yıllardaki gözdesi olarak YouNow uygulaması karşımıza çıkmaktadır. 2011 yılında ABD’de kullanılmaya başlamasının ardından dünya çapında yaygınlaşan YouNow, ülkemizde de giderek daha fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Eğer YouNow uygulaması sizin de kulağınıza çalındıysa ve YouNow nedir, YouNow’dan nasıl para kazanılır gibi sorulara yanıt arıyorsanız doğru adrestesiniz. Öncelikle YouNow nedir sorusunu yanıtlayarak yazımıza başlayalım.

YouNow, 2011 yılından bu yana yayın hayatına devam etmektedir. YouNow uygulaması sayesinde canlı yayın yaparak para kazanmak mümkün olmaktadır. Yapılan canlı yayınlara takipçilerin bağış yapması sayesinde YouNow’da para kazanılmaktadır. Ortalama 4 milyon üyesi olan YouNow canlı yayın uygulamasının yaş aralığının 18 ile 28 olduğu gözlemlenmektedir.

YouNow’dan Nasıl Para Kazanılır?

YouNow nedir sorusunu cevapladıktan sonra şimdi de YouNow’dan nasıl para kazanılır sorusunun cevabına geçelim. YouNow uygulamasında Bars olarak isimlendirilen bağış sistemi sayesinde hem canlı yayını yapan kişi hem de YouNow uygulamacısı para kazanmaktadır. Tabii ki YouNow’dan para kazanmak için emek harcamak gerekmektedir. YouNow iş haline getiren ve sistemde aktif olarak bulunan kullanıcılar oldukça tatminkar miktarlarda paralar kazanabilmektedir.

YouNow uygulamasında herhangi bir reklam özelliği bulunmamaktadır. Sistem bağış üzerine kurulu bir sistemdir. Sitenin kendi ait para sistemi olan coin ile de kişilerin para kazanması mümkün olmaktadır. Coin kazanımı ise uygulamaya girilmesiyle, video izlenmesiyle ve kişilerin takip edilmesiyle sağlanabilmektedir. Gerçek parayla coin satın alınması söz konusu olmamaktadır. Yayıncıların yayınları esnasında coinler kullanılarak yayın üst sıralara taşınabilmektedir.

YouNow’dan para kazanmak için öncelikle YouNow partnerlik sistemine üye olmanız gerekmektedir. Anlık en az 500 izleyiciniz bulunuyorsa partnerlik sistemine üye olmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca haftada en az 2 defa canlı yayın yapmanız zorunludur. Bu şartları yerine getirmeniz halinde YouNow’dan para kazanmaya başlamanız söz konusu olacaktır. Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra ise barslar tarafınıza gönderilerek hesabınızı eklenmektedir. Gönderilen barsların tamamı size ait olmayacaktır. Bars sistemi YouNow için %30 ile 50 arasında değişen bir komisyon bedeli almaktadır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Sigortasızlar İçin Yaşlılık Maaşı Ne Kadar Oldu

Sigortasızlar İçin Yaşlılık Maaşı Ne Kadar Oldu ?

Bilindiği üzere emekliliği olmayan 65 yaş üzerindeki yaşlılara devlet tarafından her 3 ...