Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi Bireysel Telefon Bankacılığının Özellikleri

Yapı Kredi Bireysel Telefon Bankacılığının Özellikleri

Ülkemizin en saygın bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası’nın müşterileri arasında yer alıyorsanız mutlaka Yapı Kredi Bireysel Telefon Bankacılığı hakkında bilgi edinmeli ve bu hizmetin avantajlarından faydalanmalısınız. Yapı Kredi telefon bankacılığını kullanarak Türkiye’nin her yerinden haftanın 7 günü 24 saat bireysel hesap/kart ve İnternet Bankacılığınız hakkında Yapı Kredi Bankası’nın uzman kadrosu ile görüşerek destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel Telefon Bankacılığı Telefon Numarası

Yapı Kredi müşteri hizmetleri telefonu 444 0 444 ve 0850 222 0 444’dür. Bu hatları dilediğiniz zaman arayarak Yapı Kredi Bireysel Telefon Bankacılığından yararlanabilirsiniz. Konuşma ücreti olarak sabit telefonlardan arandığında şehir içi, GSM operatörlerinden arandığında ise operatörlerin kendi operatörleri arası ücreti alınmaktadır.

Bireysel Telefon Bankacılığı Kullanılarak Yapılabilecek İşlemler

Yapı Kredi telefon bankacılığını arayarak hesaplarınızla ilgili bilgilere ulaşabilir, kredi kartınızla ilgili işlemleri ve TL hesaplarınız arasında para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra borsa, repo, döviz ve diğer yatırım araçlarına ilişkin bilgilere de istediğiniz an ulaşmanız mümkün. Ülkemizde ilk defa Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ses tanıtma sistemi ile gerçek zamanlı döviz kuru, gerçek zamanlı hisse senedi fiyatları, yatırım fonu fiyatları, yerli ve yabancı sermaye para cinsinden vadeli mevduat faiz oranları ve repo faiz oranları bilgilerine de erişim sağlayabilirsiniz.

Bireysel Telefon Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi telefon bankacılığını kullanabilmek için ilk önce Tek Şifre almanız gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa veya şifrenizi unuttuysanız “Şifre Al/ Şifremi Unuttum” butonunu kullanarak Tek Şifre’nizi anında alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın web sitesinde Tek Şifre’nizi Yapı Kredi Mobil uygulaması, ATM’leri, Çağrı Merkezi ya da Yapı Kredi şubelerinden nasıl alabileceğinize dair detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sonbahara Özel VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sizde 0 km araba sahibi olmayı çok istiyorsanız ancak yeterli maddi birikiminiz ...