Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi Adios Kart Nedir?

Yapı Kredi Adios Kart Nedir?

Yapı Kredi Adios Kart tüm World özelliklerine sahip olan ve alışverişlerde kazanılan puanların seyahat harcamalarında katlanarak değerlenmesine sağlayan bir seyahat kredi kartıdır. Adios sayesinde birikmiş puanlarınızla uçak bileti satın alabileceğiniz gibi otel ve cruise rezervasyonu da yaptırabilirsiniz. Yeterli puanınızın olmadığı durumlarda Avanspuan kullanma imkanı da bulunan Adios kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz bir kredi kartı olmayı başaracaktır.

Puanlarla Nasıl Seyahat Edebilirim?

Adios puan kazanma imkanı sayesinde birikmiş puanlarınızı yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alımında, otel harcamalarınızda, tur paketi ve gemi turları satın alırken ve araç kiralarken kullanabilirsiniz. Kullanılacak puanların fiks bir karşılığı olmayıp güncel bilet ve seyahat fiyatları üzerinden puanları kullanmak mümkün olmaktadır. Diğer ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmak içinse 444 0 444 Yapı Kredi Adios Seyahat Hattı’nı arayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz harcamalar için yeterli puanınız bulunmuyorsa Adios Seyahat Hattı’nı arayarak Avanspuan kullanabilir ve kullandığınız Avanspuan’ı bir sene içinde yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız puanlarla geri ödeyebilirsiniz. Kredi kartı limitinize göre kullanabileceğiniz Avanspuan miktarları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Kart Limiti TL Avanspuan Limiti WP
0 – 500 3.000
501 – 1.000 15.000
1.001 – 3.000 30.000
3.001 – 5.000 50.000
5.001 – 8.000 75.000
8.001 – 10.000 100.000
10.001 – 60.000 125.000
60.001 ve üstü 150.000

Adios kartın resmi sitesinde yer alan puan hesaplama aracını kullanarak seyahat işleminizin türünü ve işlem tutarınızı yazabilir ve seyahat işleminizin puan değeri ve işlemin TL puan karşılığını öğrenebilirsiniz.

Adios Seyahat Ayrıcalıkları

Şimdi biraz da Adios kart avantajlarından bahsedelim. Adios ile puanlarınızı kullanıp uçak biletiği aldığınızda ödediğiniz puanlara alan vergileri de dahil olmaktadır. Bu sayede ayrıca alan vergisi için ödeme yapmanıza gerek kalmamaktadır. Sevdikleriniz de Adios kart avantajlarından yararlanabilir. Sizinle birlikte yolculuk edecek bir yakınınız için %25 daha düşük puan miktarı ile bilet almanız mümkündür. 0-2 yaş arasında bebeğiniz varsa Adios puanlarınızla yaptığınız belirli uçuşlarda bebeğinizin bileti Adios tarafından hediye edilmektedir. Bu hediye biletin üst limiti 100 TL olarak belirlenmiştir. Adios kart avantajlarından biri de birinci dereceden akrabalarınızla puanlarınızı birleştirebilme imkanı tanımasıdır. Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı arayarak uçak bileti ve seyahat harcamalarınızda 9’a varan taksit fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’nda bulunan Duty Free mağazalarından Adios kartınızı kullanarak yapacağınız tüm alışverişlerde %5 indirim ayrıcalığı da sizleri bekliyor.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sonbahara Özel VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sizde 0 km araba sahibi olmayı çok istiyorsanız ancak yeterli maddi birikiminiz ...