Wings

Yaptığınız alışverişlerden hem yurt içinde hem de yurt dışında Mil Puan kazanmak istiyorsanız sizde Akbank kredi kartı denildiğinde akıllara ilk gelen kartlar arasında yer alan Wings kartı seçenekleriniz arasına alabilirsiniz. Peki Wings kartın özellikleri nelerdir ve Wings Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Bu soruların cevabını almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam etmeniz yeterli.

Wings Özellikleri

Wings Akbank kredi kartı yapılan alışverişlerden Mil puan ve Axess üye iş yerlerinden ise chip-para biriktirilmesini sağlayan bir kredi kartıdır. Chip-paralar Mil Puan’a çevrilmekte ve bu sayede daha çok Mil Puan kazanılmasını sağlamaktadır. Wings kartınızı kullanarak Avans Mil Puan kullanmanız ve yaptığınız harcamaları TL, USD ve Euro türünden ekstrenize yansıtmanız mümkündür. Wings kartınızı kullanarak biriktirmiş olduğunuz Mil Puan’larınızı uçak bileti, otel konaklaması, tur, gemi turu ve seyahat sigortası almak için kullanabilirsiniz. Uçak bileti almak için 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ni arayabilir ve uçak bileti, otel konaklaması, tur, gemi turu ve seyahat sigortası almak içinse GezKanatlan.com adresine giriş yapabilirsiniz. Wings kartınızla biriktirdiğiniz Mil Puan’larınızı dilerseniz anlaşmalı Wings Style üye iş yerlerinde de kullanmanız olasıdır.

Mil Puan Nedir?

Mil Puan, Wings kredi kartı kullanılarak yurt içi ve yurt dışında yapılan alışverişlerde her 1 TL için 1 Mil Puan kazanılması demektir. Axess üye iş yerlerinden ise hem Mil Puan hem de chip-para kazanılması mümkündür.

Wings Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Wings kart almak istiyorsanız dilerseniz Akbank Direkt İnternet’e veya Wap.akbank.com.tr adresine giriş yapabilir, 444 25 25  ve 0850 222 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ni ve 444 00 11’i arayabilir ya da Akbank şubelerine giderek Wings Akbank kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...