Anasayfa / Kredi Kartı / VakıfBank TarımKart Özellikleri

VakıfBank TarımKart Özellikleri

VakıfBank’ın tarımsal üreticilere yönelik olarak sunmuş olduğu VakıfBank TarımKart, kişilere tarımsal girdilerini beklemeden alma ve ödemelerini hasat zamanı yapma şansı sunan bir kart olarak dikkat çekmektedir. VakıfBank TarımKart sayesinde sizde tarımsal faaliyetleriniz için gereksinim duyduğunuz girdilerin finansmanını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra VakıfBank üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde indirimli faiz oranı ve ödemesiz dönem gibi çeşitli avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca VakıfBank TarımKart ile herhangi bir nakit ihtiyacınızı nakit çekim limitiniz dahilinde rahatlıkla giderebilirsiniz.

VakıfBank TarımKart’ın Üreticilere Sağladığı Ayrıcalıklar Nelerdir?

VakıfBank TarımKart ile son ödeme tarihini hasat döneminize göre belirlemeniz ve yapacağınız harcama ve nakit çekim işlemleriniz için yılda bir defa ödeme yapmanız mümkündür. Ayrıca VakıfBank  tarım üye işyerlerinden yapacağınız tarımsal girdilerle ilgili akaryakıt, gübre, yem, zirai ilaç, tohum, tarımsal ekipman ve benzeri harcamalarınızda 6 aya kadar faizsiz alışveriş avantajlarından faydalanabilirsiniz. VakıfBank Tarım Kart’ınız ile VakıfBan ATM ve şubelerinden, İnternet Şubesi, Mobil Şube ve 0850 222 0 724 numaralı VakıfBan Çağrı Merkezi’nden, ayrıca yurt içi diğer banka ATM ve PTT ATM’lerinden limitiniz dâhilinde nakit kredi kullanabilirsiniz. VakıfBanm TarımKart ile düzenli ödeme talimatı vererek SGK, Bağ-Kur primlerinizi ,elektrik, telefon, su gibi fatura ödemelerinizi de hasat zamanında gerçekleştirebilirsiniz. Tarım Kart borçlarınızı dilerseniz erken ödeyebilir, hesap kesim tarihinde asgari tutarı yatırarak TarımKart’ınızı kullanmayı sürdürebilirsiniz. Aile fertleriniz ya da çalışanlarınız için TarımKart’a bağlı ek kart hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekstre hesaplanmadan önce periyodik bilgilendirmeler ile borç bilgileriniz paylaşılır ve böylece harcamalarınızı takip ve kontrol edebilirsiniz.  VakıfBank TarımKart borç bilgilerinizi hesap özeti bilgilendirmesi, ekstre (e-posta, posta), İnternet Bankacılığı/Mobil Bankacılık, 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi, VakıfBank ATM’leri ve VakıfBank şubeleri aracılığıyla öğrenebileceğiniz gibi SMS yoluyla da öğrenmeniz mümkündür. (TKBORC yazıp, bir boşluk bırakmanız ve kartınızın son 6 hanesini yazarak 5724’e göndermeniz yeterli olacaktır.

 VakıfBank TarımKart borcunuzu İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, otomatik ödeme talimatı, VakıfBank ATM’leri, VakıfBank şubeleri, 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi, PTT Online Şubeler, havale ve EFT yoluyla ödeyebilirsiniz.

VakıfBank TarımKart Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

VakıfBank Tarım Kart başvurusu için nüfus cüzdanı fotokopisi ve tarımsal faaliyete ilişkin güncel belgelerle birlikte en yakın VakıfBank şubesine başvurmanız ya da TARIM yazıp bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranızı 5724‘e SMS ile göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca İnternet Bankacılığı’nı kullanarak başvuru yapmanız da mümkündür.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...