Anasayfa / Kredi Kartı / VakıfBank MilPlus

VakıfBank MilPlus

VakıfBank’ın müşterilerine sunmuş olduğu MilPlus kart, yapılan alışverişlerden kazanılan Worldpuanların MilPlus ile çok daha değerli bir şekilde kullanılarak uçak bileti alınmasına, otel ve tur rezervasyonu yapılmasına imkan sağlayan bir kredi kartı ürünüdür. Ayrıca istenilen bileti almak için kişinin hesabında yeterli Worldpuan bulunmuyorsa Avans Puan da kullanılabilmektedir. Özellikle sık seyahat eden kişilere hitap eden VakıfBank MilPlus hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

VakıfBank MilPlus Özellikleri

MilPlus kart kullanılarak VakıfBank ve World üye işyerlerinden kazanılan Worldpuanlar MilPlus kart ile kat kat daha değerli kullanılabilmekte, otel ve tur rezervasyonu yapılabilmektedir. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için 444 0724 numaralı VakıfBank Telefon Bankacılığı’nı aradıktan sonra 2’yi ve ardından 5’i tuşlayarak Seyahat Hizmetleri’yle iletişim kurmak gerekmektedir. Seyahat Hizmetleri, uçak bileti işlemleri için hafta içi günlerde 09:00-18:00, Cumartesi günleri 09:00-14:00 saatleri arasında; otel ve tur rezervasyonları içinse hafta içi 09:00-17:00, Cumartesi günüyse 09.00-13:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

VakıfBank MilPlus yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satın alınırken Worldpuanlar 1,5 ile çarpılmakta ve çok daha değerli bir hale gelmektedir. Bu sayede MilPlus sahipleri istedikleri havayolunu kullanarak istediği yere seyahat edebilmektedir. MilPlus, ayrıca Worldpuanlar kullanılmadan da uçak biletlerinin taksitlendirilmesine ve yeterli puan yoksa Avans puan kullanarak uçak bileti alınmasına imkan tanımaktadır.

MilPlus kullanarak yapılan yurtiçi ve yurtdışı otel ve tur rezervasyonlarında da Worldpuanlar 1,5’a katlanmakta ve yine eğer istenirse taksit yapılması ve Avans puan kullanılması mümkün olmaktadır.

Avans Puan Özellikleri

Avans puan Worldpuanların istenilen uçak biletinin alınmasına ya da tur ve otel rezervasyonunun yapılmasına yeterli miktarda değilse kullanılabilen ve 1 yıl içinde yapılan alışverişlerden kazanılan Worldpuanlarla kapatılabilen bir puandır. 1 yıl içinde kapatılmaz ya da bu süre zarfında kişinin kredi kartı kullanıma kapatırsa, kapatılmayan Avans puanlar 1,5 ile çarpılarak hesaba borç kaydedilmektedir. Yeni Avans puan talebinde bulunabilmek için eski Avans puan bakiyesinin %50’sinin kapatılması zorunludur. Avans puan uygulamasından ek kart sahipleri faydalanamamaktadır. MilPlus kart sahipleri en fazla 900 TL (600 TL Worldpuan), MilPlus Platinum sahipleri ise en fazla 1.800 TL (900 TL Worldpuan) değerinde Avans puan kullanabilmektedir.

MilPlus Kart Genel Kurallar

Worldpuanlar kullanılarak MilPlus kart ile uçak bileti satın alınması ancak bu biletin kullanılmaması halinde Worldpuan iadesi yapılması söz konusu değildir. Bilet satın alınması ve iptal edilmesi durumunda ise Worldpuanlar iade edilmekte ancak işlem masrafı kart sahibinden alınmaktadır.

MilPlus  kart sahipleri kendileri için uçak bileti alıp otel ve tur rezervasyonu yaptırabildikleri gibi eşleri ile birinci derece yakınları için de bilet alıp rezervasyon yaptırabilmektedirler.

MilPlus kart ile satın alınan uçak biletlerinin bedeline havalimanı vergileri dahildir.

Uçak bileti düzenlendikten sonra herhangi bir değişiklik talep edilmesi halinde her havayolu tarafından “bilet değişiklik cezası” uygulanmakta olup bu cezanın ödemesi kart sahibine ait olmaktadır.

Tüm uçak biletlerinde Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği kuralları esas alınmakta olup, bilet taleplerinin karşılanabilmesi yer durumuna bağlıdır. MilPlus kart sahipleri taşıyıcı kuruluşun yolcu bileti üzerinde belirtmiş olduğu koşul ve kuralları peşinen kabul ve taahhüt etmiş sayılmaktadır.

MilPlus Diğer Hizmetler

VakıfBank, MilPlus kartı sahibi müşterilerine pek çok avantajlı hizmet sunmaktadır. Bunlar arasında indirimli havalimanı lounge hizmeti, ücretsiz tren garı lounge hizmeti, ücretsiz seyahat sigortası, yurtdışı alışveriş ayrıcalıkları, indirimli restoran, spor salonu, kuru temizleme, çiçek gönderim, shuttle ve araç kiralama hizmetleri yer almaktadır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...