Anasayfa / Kredi Kartı / VakıfBank Like Card Özellikleri

VakıfBank Like Card Özellikleri

VakıfBank Like Card, üniversite öğrencilerine yönelik olarak hizmete sunulan bir kredi kartı olarak dikkat çekmektedir. Like Card, gençlere indirimli sinema bileti alma, e-ticarette ekstra puan kazanma ve yapılan çekilişlerde Mini Cooper, iPad ve iPhone gibi ödüller kazanma şansı sunmaktadır. Yazımızın devamını okuyarak VakıfBank Like Card hakkında merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

World Puan Kazanma ve Harcama

VakıfBank Like Card aynı zamanda VakıfBank’ın sunmuş olduğu tüm Worldcard özelliklerinin kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Like Card sayesinde dünyanın her yerinde yapılacak alışverişlerden Worldpuan kazanmak mümkün olmaktadır. Kazandığınız puanları kullanarak üye işyerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Likepuan Kazanma ve Harcama

En çok ilgi gören öğrenci kredi kartı ürünlerinden biri olan VakıfBank Like Card ile Worldpuan’ın yanı sıra Likepuan da kazanabilirsiniz. Yapılan her 1 TL’lik alışverişin karşılığı 1 Likepuandır. Bu alışverişlerden aynı zamanda Worldpuan da kazanılmaktadır. Kazanılan Likepuanlar VakıfBank’ın web sitesinde yayınlanan çekilişlerde hediye kazanmak için kullanılabilmektedir.

Kampüs Kart’ın Like Card Olarak Kullanımı

VakıfBank Like Card aynı zamanda Kampüs Kart olarak da kullanılabilmekte ve bu sayede özel fırsatlardan da faydalanılabilmektedir. Like Card’ın Kampüs Kart olarak kullanılabileceği kurumlar ise şu şekildedir: İTÜ Kampüs Kart, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kampüs Kart, Ankara Üniversitesi Kampüs Kart ve Yalova Üniversitesi Kampüs Kart.

Like Card Kampanyaları

Pek çok kişinin favori öğrenci kredi kartı olan VakıfBank Like Card ile sinema kampanyasından yararlanarak indirimli bilet alabilir, internet üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL değerinde Worldpuan kazanabilir ve başarı belgenizi göndererek ekstra Likepuan kazanabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...