Anasayfa / Kredi Kartı / TEB Kredi Kartı Taksitlendirme

TEB Kredi Kartı Taksitlendirme

TEB kredi kartınız varsa peşin yaptığınız alışverişleri dilediğiniz gibi taksitlendirmenin ya da ötelemenin tadını çıkarabilirsiniz. TEB kredi kartı taksitlendirme işlemini kullanarak TEB kredi kartınızla tek seferde yaptığınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizi 3, 6 ya da 9 taksitte ödeyebilir veya 30 gün öteleyebilirsiniz. TEB kredi kartı taksitlendirme işlemini nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

TEB Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

TEB kredi kartı taksitlendirme işleminin gerçekleştirilebilmesi için yapılan harcamanın ekstreye yansımamış olması gerekmektedir. Minimum 100 TL harcamaya kredi kartı taksitlendirme işlemi yapılabilirken herhangi bir üst sınır bulunmamaktadır. TEB kredi kartı taksitlendirme işlemini CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanarak yapmanız ya da 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni aramanız gerekmektedir.

Yaptığınız peşin alışverişlerin yanı sıra otomatik ödeme talimatı bulunan faturalarınızı da taksitlendirebilirsiniz.

Kredi kartı taksitlendirme işlemi için işlem tutarı üzerinden 3, 6 ve 9 aylık taksitler için %1,49 oranında faiz alınmaktadır.

TEB kredi kartı taksitlendirme işlemi ekstreye yansımış harcamalar için uygulanamamaktadır. Taksitlendirilmek istenen alışveriş veya fatura ödemesinin dönem içinde yapılmış olması gerekmektedir. Taksitli alışverişler ve yurt dışında yapılan harcamalar içinde kredi kartı taksitlendirme işlemi geçerli değildir.

Daha önce öteleme kampanyasından yararlandıysanız taksitlendirme işleminden faydalanmanız mümkün değildir.

TEB kredi kartı taksitlendirme işlemine ek kartlar dahil olup, ticari kartlar dahil değildir.

Nakit para çekimleri ve para transferleri için taksitlendirme işlemi yapılmamaktadır.

İnternetten yapılan alışverişler, vergi ve sigorta ödemeleri ve tek çekim mail order işlemler için kredi kartı taksitlendirme işlemi uygulanırken telekomünikasyon, kuyum harcamaları, gıda, yemek ve akaryakıt alımlarında taksitlendirme ya da öteleme işleminin yapılması söz konusu değildir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...