Anasayfa / EFT / TEB EFT Saati

TEB EFT Saati

EFT işlemleri ile bir bankadan başka bir bankada bulunan hesaba para aktarmak mümkündür. Günümüzde de en fazla tercih edilen yöntemlerden biri EFT’dir. EFT yaparak sizde çok kısa süre içinde istediğiniz hesaba para gönderebilirsiniz. Bunu yapmanız için şubeye bile gitmeniz gerekmemektedir. İnternet üzerinden güvenli biçimde EFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. EFT denildiğinde sunduğu üst düzey hizmetlerle adından bahsettiren TEB sağladığı hız ve güvenlik ile müşterilerinden tam not almaktadır. TEB EFT saatlerinde para transferi yapmanız durumunda işleminiz çok çabuk onaylanacak ve karşı tarafın hesabına para yatırılacaktır. TEB EFT saatlerinde EFT işlemlerinizi tamamlamaya ise özen göstermeniz gerekmektedir. Çünkü TEB dahil tüm bankalar EFT saatleri dışında gerçekleştirilen EFT işlemlerini izleyen ilk iş günü yapmaktadır.

TEB EFT Saatleri

TEB EFT saatleri sabah saat 09:00’da başlamaktadır. Akşam sat 17:00’a kadar devam etmektedir. 09:00 ila 17:00 arasında yapılan EFT’ler çok aşırı yoğunluk dahi olsa dakikalar içinde tamamlanmaktadır. TEB EFT saati içinde EFT yapmamanız durumunda işleminizin onaylanması ilk iş gününe kalacaktır. Resmi tatil ve hafta sonları gibi zamanlarda yapacağınız EFT işlemlerinin tamamlanması yine bankanın ilk iş gününde olacaktır. Bu konuları dikkate alarak TEB EFT saatlerinde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz yararınıza olacaktır. Bu sayede para transferlerinizde gecikme meydana gelmesini engelleyebilir ve işlerinizi aksatmadan sürdürebilirsiniz.

EFT işleminin nasıl yapıldığını bilmeyenler EFT Nedir Nasıl Yapılır? isimli içeriğimizi okuyup kapsamlı bilgiler edinebilirler.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

ziraat bankası eft saatleri

Ziraat Bankası’nda EFT Hangi Saatlerde Yapılır?

İçindekiler Ziraat Bankası EFT SaatleriZiraat Bankası EFT ücretleri ne kadar?Ziraat Bankası’ndan EFT ...