Anasayfa / Kredi Kartı / Odeabank Kredi Kartı Taksitlendirme

Odeabank Kredi Kartı Taksitlendirme

Peşin yaptığınız kredi kartı alışverişlerinizi ödemekte zorluk çekiyorsanız ya da almayı çok istediğiniz bir üründe taksit seçeneği bulunmuyorsa sizde birçok kişi gibi kredi kartı taksitlendirme yöntemini kullanmayı düşünebilirsiniz. Günümüzde hemen hemen tüm bankalar değişik vade ve faiz oranları ile kredi kartı taksitlendirme işlemini gerçekleştirmektedir. Odeabank’ta bu bankalar arasında yer alıyor. Sizde Odeabank’ın Bank’O Card adlı kredi kartını kullanmakta iseniz ve Odeabank kredi kartı taksitlendirme işlemini nasıl yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Odeabank Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Peşin harcama yaptıktan sonra yaptığınız harcamayı 6 takside böldürmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey alışveriş sonrasında cep telefonunuza gelen SMS’e cevap vermektir. Eğer isterseniz 444 8 444 numaralı Odeabank İletişim Merkezi’ni arayabilir, Odeabank İnternet Bankacılık ve Mobil Bankacılığı hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Odeabank kredi kartı taksitlendirme işlemi 50 TL ve üzerinde yurt içinde gerçekleştirilen peşin işlemleri için uygulanmaktadır.

Kredi kartı taksitlendirme işlemi için uygulanan faiz oranı %2,02 olarak belirlenmiştir. Bu orana vergiler dahil değildir.

Eğer Odeabank kredi kartı taksitlendirme işleminizi SMS ile yaptıysanız işleminizin sonucu tarafınıza SMS yolu ile iletilecektir. Kredi kartı taksitlendirme işleminin yapılabilmesi için peşin alışverişin hesap kesim tarihinden önce yapılmış olması gerekmektedir. Hesap kesildikten sonra yapılan taksitlendirme talepleri kabul edilmemektedir.

Peşin alışverişinizi yaptıktan sonra Odeabank’ta kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gönderilecek SMS’te bulunan kodu 8444’e göndermeniz halinde cevap mesajında teklif edilen biçimde alışverişinizi 6 ay taksitlendirme şansını elde edebilirsiniz.

Odeabank kredi kartı taksitlendirme işleminde minimum tutar 50 TL iken maksimum tutar ise 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

Yurt dışında gerçekleşen işlemler, nakit çekim işlemleri ve fatura ödeme işlemleri kredi kartı taksitlendirme kapsamında değildir.

Kuyum alışverişleri, telekomünikasyon işlemleri, yemek, gıda ve akaryakıt alımları ile hediye çeki gibi ürünlerin alışverişlerine Odeabank kredi kartı taksitlendirme işlemi uygulanmamaktadır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...