Anasayfa / Bankalar / Maximum Petrol Ofisi Kampanyası

Maximum Petrol Ofisi Kampanyası

Maximum kredi kartı sahibi iseniz ve özellikle akaryakıt kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız. Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu Maximum Petrol Ofisi Kampanyası ile pek çok avantajdan faydalanmanın tadını çıkarabilirsiniz. En güncel Ziraat Bankası kredi kartı kampanyaları arasında yer alan Maximum Petrol Ofisi Kampanyası sayesinde Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 1 Haziran – 15 Temmuz arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinizde 30 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

​​Maximum Petrol Ofisi Kampanyası Koşulları

Kampanya katılmanız ve koşulları yerine getirmeniz halinde en fazla 30 TL MaxiPuan kazanmanız mümkün olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Maximum Petrol Ofisi Kampanyası kapsamında gerçekleştireceğiniz alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Maximum Petrol Ofisi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Kampanya süresince, kampanyaya katılmak için “PO” yazıp, boşluk bırakmanız, harcama yaptığınız/yapılacak kartınızın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarınızdan 4757’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya sayfasında sağ üst kısımda bulunan “Katıl” butonundan da istenen bilgileri girerek katılım yapabilirsiniz.

SMS ile katılabilmek için, gönderim yapacağınız cep telefonu numarasının banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olması gerekmektedir.

Maximum Petrol Ofisi Kampanyasına  katılmak için yurtiçinden gönderilecek olan SMS’ ler ücretsizdir.

Kampanyaya KKTC’ den katılmak isteyenlerin 0 532 752 47 47’ ye SMS göndermeleri gerekmektedir. KKTC’ den kampanyaya katılmak için gönderilecek olan SMS’ ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazında uygulanmaktadır. Bir müşterinin kampanyadan en fazla bir defa yararlanması mümkündür.

Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Ziraat Ücretsiz Kart ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, taksitli alışverişler ve iade/iptal işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ile yapacağınız alışverişler birleştirilemeyecektir..

Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

MaxiPuanlar Ne Zaman Kartıma Yüklenecek?

Ziraat Bankası’nın en güncel kredi kartı kampanyaları arasında bulunan Maximum Petrol Ofisi Kampanyasına katılarak kazanmış olduğunuz ilave MaxiPuanlar 26.07.2017 tarihinde kampanya kapsamında son kullanmış olduğunuz karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 06 Ağustos 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 07 Ağustos 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.

Ziraat Bankası’nın web sitesine giriş yaparak kampanya kapsamındaki iş yerlerinin listesine ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sonbahara Özel VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sizde 0 km araba sahibi olmayı çok istiyorsanız ancak yeterli maddi birikiminiz ...