Anasayfa / Kredi Kartı / Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Kredi kartı kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biriside aidatsız kredi kartlarıdır. Kredi kartlarının aidatlarından bıkan pek çok kredi kartı kullanıcısı yıllık ücreti olmayan kartlar konusunu araştırmaktadır. Sizde kart aidatı olmayan kredi kartları konusunda detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilir ve aidatsız kartlar ile alakalı çok kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yıllık Ücreti Olmayan Kartlar

Özellikle hukuki boşluk olması sebebi ile çok sayıda banka kredi kartı aidatı yoluna gitmiştir. Bu aidatlar her ne kadar devlet tarafından önlenmek istense de hukuki boşluklardan yararlanan ve uzun süre kart aidatı alan pek çok banka bulunmaktadır. Fakat özellikle son dönemlerde kredi kartı kullanıcılarının bu konudan duyduğu rahatsızlık bazı bankaların kredi kartı aidatı istememesine sebep olmuştur. Kart aidatı olmayan kredi kartları ise şu şekildedir.

Akbank Axess Free

Free kart olan ve aidatsız olması ile dikkat çeken Akbank Axess Free ile sizde aidat ödemekten kurtulabilirsiniz. Kullanıcısına taksitli alışveriş yapma olanağı sunan ve anlaşmalı olunan işyerlerinde chip para kazanma imkanı tanıyan bu kartı sizde değerlendirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maximum

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan ve hem aidatlı hem de aidatsız türü bulunan bu kart ile taksitli alışveriş yapmak mümkündür. Puan kazanmanın önünü açan ve kullanışlı olması ile beğeni kazanan Maximum kart sizden de tam not alabilir.

Bonus Filexi

Kart aidatı olmayan kartlar arasında Bonus Free’de bulunmaktadır. Bonus Free kredi kartı Garanti Bankası’na ait bir kart çeşididir. Bonus kazanma ve taksitli alışveriş yapabilme imkanlarını kullanıcılarına sağlaması ile beğeni kazanmayı başarmıştır.

ING Bank Pegasus Plus Kart

Aidatsız kartlar içimde kendine yer edinen ING Bank Pegasus Plus Kart ile uçak biletleirni çok daha uygun bir şekilde satın almak mümkündür. Bonus kazanma ve taksitle alışveriş gerçekleştirebilme olanakları da bulunmaktadır.

HSBC Concept Kart

Kart ücreti olmayan kartlardan biride HSBC Concept Kart’tır. Puan biriktirme, taksitlendirme, ek taksitlendirme ve taksitlerin ertelenmesi gibi pek çok özellik sunmaktadır.

World Eko Kart

World Eko kart, Yapı Kredi Bankası’na aittir. Aidatsız kredi kartları hangileri sorusunun yanıtını arayanların dikkate alması gereken bir karttır. Taksitle alışveriş ve World puan gibi çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Finansbank FİX Card

Finansbank’a ait olan Fix Card ile para puan biriktirilebilmekte ve taksitli alışveriş yapılabilmektedir. Yıllık ücreti olmayan kartlar arayanlar Fix Card’ı mutlaka mercek altına almalıdır.

Bank’o Card

Taksitli nakit avans, nakit avans ve alışveriş yapma şansı sunan Bank’o Cars sizin de beğeninizi kazanmaya aday görünüyor. Odeabank’a ait olan Bank’o Card ile sizde aidat ödemekten kurtulabilirsiniz.

Aidatsız kart konusunu sizler için ele aldık. Bu bankalar dışında kart aidatı olmayan başka kartlarda bulunmaktadır. Kart aidatı ödemek istemeyenler aidat almayan bankalar ile görüşerek yıllık ücreti olmayan kartlar kullanmaya başlayabilirler.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...