Anasayfa / Bankalar / İş Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

İş Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Hayatınızı kolaylaştırmak için yeni bir araba almayı düşünüyorsanız ya da var olan arabanızı yenilemek istiyorsanız sizde İş Bankası Taşıt Kredisi kullanan tüketiciler arasına katılma konusunu değerlendirebilirsiniz. Yazımızın devamını okuyarak İş Bankası Taşıt Kredisi hakkında detaylı bilgiler edinebilir ve İş Bankası Taşıt Kredisi başvurusunu nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Taşıt Kredisi Özellikleri

İş Bankası araba kredisi yeni ya da ikinci el binek otomobil ya da hafif ticari araç alırken kullanılabilen bir kredi ürünüdür. 0 km araç için İş Bankası araba kredisi çekerken kefil gerekli değildir ancak banka şubeleri gerekli gördükleri halde kefil talep etme hakkına sahiptir. İş Bankası Taşıt Kredisi 48 aya kadar vade süresiyle tahsis edilmekte olup tahsis ücreti ise %0.5 olarak belirlenmiştir.

İş Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Çekmeyi düşündüğünüz taşıt kredisi için ne kadar geri ödeme yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız İş Bankası’nın web sitesinde bulunan taşıt kredisi hesaplama aracından yararlanabilirsiniz. 48 ay vade ile 30.00 TL taşıt kredisi kullanmak istediğinizi farz edelim. Bu durumda geri ödeyeceğiniz toplam tutar 42.843,84 TL, aylık taksit tutarınız ise 892,58 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 157,50 TL olup kasko sigortası ise 1.990,00 TL olarak belirlenmiştir. Nihai taksit, kredi tutarı, faiz oranı, tahsil edilecek masraf ve komisyonlarla ilgili İş Bankası şubelerinden bilgi almanız mümkündür.

İş Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

İş Bankası Taşıt Kredisi başvurusu için gereken belgeler şu şekildedir: başvuru formu; nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi; gelir durumunu gösterir belge; 0 km araçlar için satın alınacak taşıta ait proforma fatura; ikinci el taşıtlar için satışı yapan kişiye ait son motorlu araç tescil ve trafik belgesi.

İş Bankası Taşıt Kredisi başvurusunu dilerseniz bankanın internet sitesi üzerinden “Hızlı Kredi” seçeneği ile yapabileceğiniz gibi İnternet Şubesi ya da Telefon Şubesini kullanabilir veya size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

finansbank

İcralık Olanlar İçin Finansbank Kredi Şartları

Çeşitli nedenlerden dolayı borçlarını ödeyemeyip icralık olan çok kişi bulunuyor. Siz de ...