Anasayfa / Kredi Kartı / İş Bankası MaxiMiles Kredi Kartı

İş Bankası MaxiMiles Kredi Kartı

Seyahat kredi kartı denilince akla gelen ilk kartlardan biri İş Bankası’nın sunmuş olduğu MaxiMiles kredi kartıdır. Sizde kendinize dünyanın kapılarını açacak bir seyahat kredi kartı arayışı içerisinde iseniz MaxiMiles’ın özellikleri ve avantajlarını ele aldığımız bu yazımızın devamını mutlaka okumalısıız.

MaxiMiles Avantajları

MaxiMiles’ı diğer seyahat kredi kartlarından ayıran en önemli özelliği bölge ve yolcu kotası olmadan uçak biletinizin fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığı sunmasıdır. MaxiMiles sadece bir seyahat kredi kartı olmakla kalmamaktadır. Bu kartı kullanarak nakit avans çekebilir, nakit avansı taksitlendirebilir, tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Maximum özellikleri sayesinde de Maximum dünyasının puan, taksit ve indirim gibi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Nasıl MaxiMil Kazanılır?

MaxiMiles İş Bankası’nın özellikle sıklıkla seyahat eden müşterilerine sunmuş olduğu bir kredi kartı ürünüdür. MaxiMiles ile yapılan her 200 TL’lik alışveriş 1 MaxiMil kazanılmasını sağlamaktadır. Yapılan alışveriş başına en fazla 50 MaxiMil kazanmak mümkün olmaktadır. MaxiMiles kredi kartı yurt içinde tüm Maximum üye kuruluşlarda yapılan alışverişlerde MaxiPuan kazanılmasına ve bu puanların MaxiMil’e çevrilerek uçak bileti alınmasına imkan sağlamaktadır. 1 MaxiPuan 1 MaxiMil’e eşittir.

Mil Kullanımı

MaxiMiles uçak bileti alımlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Yurt içi uçak bileti alımlarında satın alınacak biletin fiyatı ne kadarsa kullanılması gereken MaxiMil de o kadardır. MaxiMiles uçak bileti alımlarında herhangi bir böle ve yolcu kotası bulunmamakta ve sabit mil tutarına ulaşmak gibi bir zorlama bulunmamaktadır.

MaxiMiles uçak bileti almak için 0850 724 0 724’ü aradıktan sonra sırasıyla 3-1 ve MaxiMiles kart numaranızı-kart şifrenizi tuşlamanız ve daha sonra da 9-1-2’yi tuşlayarak MaxiMiles Seyahat Hattı temsilcilerini aramanız gerekmektedir.

Avans MaxiMil

MaxiMiles kredi kartınız ile MaxiMiles avans mil kullanmanız mümkündür. Satın almak istediğiniz uçak bileti için MaxiMillerinizin yeterli gelmemesi durumunda herhangi bir ücret ödemeksizin MaxiMiles avans mil ile uçak bileti alabilirsiniz.

MaxiMiles Kredi Kartı Özellikleri

MaxiMiles kredi kartı harika bir seyahat kredi kartı olmasının yanı sıra pek çok başka özelliğe de sahiptir. MaxiMiles kredi kartı ile acil nakit ihtiyaçlarınızda 12 aya varan vadelerle taksitli nakit avans çekimi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Cinemaximum sinemalarında haftanın her günü saat 12.30’a kadar başlayan ilk seans film gösterimlerini sadece 7 TL ödeyerek seyredebilirsiniz.

MaxiMiles kredi kartı aynı zamanda müzekart özelliğine de sahiptir. 1 ay süresince T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı müze ve ören yerlerini ücretsiz şekilde ziyaret edebilirsiniz.

MaxiMiles kredi kartınızı kullanarak yaptığınız tek ödemeli alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz.

İşCep uygulamasını indirerek MaxiMiles kredi kartınızla ilgili pek çok işlemi istediğiniz an kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası’nın ve Anadolu Hayat Emeklilik’in sunmuş olduğu nakit, taşıt ve konut kredilerinde Kredi Kartı Destek Sigortası’ndan yararlanabilirsiniz.

MaxiMiles İş Bankası’nın sunmuş olduğu bir kredi kartı olmakla kalmayıp aynı zamanda Bankamatik kartı özelliğine de sahiptir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...