Anasayfa / Kredi Kartı / İş Bankası Kredi Kartı Taksitlendirme

İş Bankası Kredi Kartı Taksitlendirme

İş Bankası kredi kartınızı kullanarak yaptığınız bir alışverişinizi kredi kartı taksitlendirme hizmeti sayesinde sonradan taksitlendirmeniz mümkün. İş Bankası’nın müşterilerinin daha kolay ödeme yapabilmesini sağlamak amacıyla sunduğu bu hizmetten nasıl faydalanabileceğinize ilişkin detaylar ise yazımızın devamında yer alıyor.

İş Bankası Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

İş Bankası Maximum kart ile tek çekim olarak yaptığınız bir alışverişinizi hesap kesim tarihinizden önce olacak şekilde İş Bankası İnternet Şubesi’ne giriş yaparak ya da 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığını arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size en yakın İş Bankası şubesine giderek kredi kartı taksitlendirme işlemini hayata geçirebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı taksitlendirme işlemi 50 TL ve üzeri alışverişlerde uygulanmaktadır. Faiz oranı 3 taksit için %2,45 iken 6 taksit içinse %5,25 olarak belirlenmiştir. Bu orana KKDF ve BSMV dahil değildir.

Kredi kartı taksitlendirme işleminin gerçekleştirilebilmesi için talebinizi alışveriş yaptığınız günü takip eden işgününde ve kredi kartınızın hesap kesim tarihinden önce yapmanız gerekmektedir.

Yaptığınız her bir alışveriş için ayrı ayrı İş Bankası kredi kartı taksitlendirme işlemi yapmanız mümkündür. Ayrıca Sanal kartla ve ek kartla yapılan harcamalar içinde kredi kartı taksitlendirme işlemi yapılmaktadır.

İş Bankası kredi kartı taksitlendirme talebi ancak alışveriş tutarı kredi kartına borç olarak kaydedildikten sonra gerçekleştirilmektedir. Ancak TL olarak yapılan alışverişlerde taksitlendirme işlemi yapılabilmektedir.

Eğer İş Bankası kredi kartınızı kullanarak yaptığınız alışverişten sonra cep telefonunuza SMS ile taksitlendirme bilgisi gelmiş ise size gönderilen referans kodunu 4402’ye ileterek kredi kartı taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

İçindekiler Deniz Bonus AyrıcalıklarıDeniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?Deniz Bonus Kredi Kartı ...