Anasayfa / Bankalar / ING Bilginize Servisi Nedir?

ING Bilginize Servisi Nedir?

ING Bilginize Servisi, ING Bankası müşterilerinin hesaplarını, kredi kartlarını ve ek kart hareketlerini yakından takip etmeleri için sunulan bir hizmettir. Sizde ING Bank müşterisi iseniz ve ING Bilginize Servisi’nden yararlanmak istiyorsanız bu servisle ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

ING Bilginize Servisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

ING Bilginize Servisi’nden yararlanmak için ING Bank İnternet Şubesi üzerinden ya da SMS BILGI yazıp 2205’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

ING Bilginize Servisi’nin Özellikleri Nelerdir?

ING Bilginize Servisi ile bir tutar belirleyebilir ve belirlediğiniz bu tutarın üzerindeki tüm hesap ve kart hareketlerinin bir SMS ile tarafınıza anında bildirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede otomatik ödeme talimatlarınızın yerine getirildiğini, maaşınızın hesabınıza yattığını ya da ek kartınızdan harcama yapıldığını yalnızca cep telefonunuza bakarak öğrenebilirsiniz.  ING Bilginize Servisi sayesinde paketinize ait bütün detayları İnternet Şubesi üzerinden görüntülemeniz ve tek tıkla işlem limitlerinizi arzu ettiğiniz tutara göre ayarlamanız mümkündür.

ING Bilginize Servisi’nden Kimler Yararlanabilir?

Yalnızca ING Bank’ın bireysel müşterileri ING Bilginize Servisi’nden yararlanabilmektedir.

ING Bilginize Servisi’ne Hangi İşlemler Dahildir?

ING Bilginize Servisi sayesinde aşağıdaki işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Hareketleri: Hesaba EFT/havale, hesaba nakit yatırılması, hesaba maaş yatması, hesaptan çek ödemesi, tahsil edilen çek tutarının hesaba yatırılması.

Kredi Kartı Hareketleri: Kredi kartı harcaması, kredi kartından yapılan online işlemler, işlem iptali gibi durumlarda kredi kartına iade yapılması, kredi kartından nakit avans işlemleri, kredi kartından taksitli avans işlemleri, ek kart harcaması, işlem iptali gibi durumlarda ek karta iade yapılması.

Otomatik / Düzenli Ödemeler ve Bildirimler: fatura ödemeleri, kredi ödemeleri, kredi kartı ödemeleri, kredi kartı hesap ekstresi, kredi borcu hatırlatma, kira ve okul taksiti gibi düzenli ödemeler, otomatik/ düzenli ödemelerin gerçekleşmemesi.

Eğer sizde ING Bank müşterileri arasında yer alıyorsanız ING Bilginize Servisi sayesinde yukarıdaki tüm hizmetlerden yararlanabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

ING Bank’ın tüm hizmet ve ürünlerinin yanı sıra diğer bankaların hizmet ve ürünleri hakkındaki detaylı bilgilere sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sonbahara Özel VakıfBank 0 KM Taşıt Kredisi

Sizde 0 km araba sahibi olmayı çok istiyorsanız ancak yeterli maddi birikiminiz ...