Anasayfa / Bankalar / ING Bank Taşıt Kredisi Özellikleri

ING Bank Taşıt Kredisi Özellikleri

Kendinize özel bir ödeme planı ve hızlı bir işlem süreci ile uzun süredir hayalini kurduğunuz taşıta sahip olmaya ne dersiniz? Eğer bu özellikleri taşıyan bir taşıt kredisinden faydalanmak istiyorsanız ING Bank taşıt kredisini yakından incelemelisiniz. Araç kaskosunu ING Bank aracılığıyla yaptırmanız halinde daha da uygun faiz oranlarıyla ING Bank taşıt kredisinden yararlanmanız mümkündür.

ING Bank Taşıt Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

ING taşıt kredisi 0 km araçlar ile 8 yaşa kadar olan ikinci el araçlar için kullandırılan bir kredi ürünüdür. ING taşıt kredisinden minimum 3 ay maksimum 48 ay vade ile faydalanılabilmektedir. Kredi tahsis ücreti kredi anapara tutarının %0,5’ini geçememektedir. Ayrıca ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğu da bulunmamaktadır. ING taşıt kredisi için teminat olarak yalnızca satın alınacak aracı rehin olarak göstermek zorunludur. ING Bank araba kredisi için kefil talep etmemekle birlikte gerekli görülen hallerde kefil isteme hakkını saklı tutmaktadır.

 ING Bank Taşıt Kredisi Hesaplama

Çekeceğiniz kredi için ödemeniz gereken miktarları merak ediyorsanız ING Bank taşıt kredisi hesaplama aracından yararlanabilirsiniz. Bankanın web sitesinde yer alan ING taşıt kredisi hesaplama aracını kullanmak son derece kolaydır. Öncelikle satın alacağınız aracın sıfır mı yok ikinci el mi olduğunu seçmelisiniz. Ardından çekeceğiniz kredi tutarı ile taksit sayısını yazarak toplam kredi miktarını, aylık taksitlerinizin ne kadar olacağını, toplam geri ödeme tutarını, faiz oranını ve kredi tahsis ücretini görebilirsiniz.

ING Bank Taşıt Kredisi Başvuru Kanalları

ING Bank araba kredisi için bankanın web sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi size en yakın ING Bank şubesini de ziyaret edebilirsiniz. Eğer araç markalarına özel taşıt kredisi kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız ING Bank şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

ING Bank Taşıt Kredisi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı

20,000 TL

Kredi Vadesi (Ay)

48

Faiz Oranı(Aylık)

%1,23

Kredi Tahsis Ücreti

 100 TL

Aylık Taksit Tutarı

584,49 TL

Aylık Toplam Maliyet Oranı

% 1,4995

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

% 19,5541

Tabloda yazılı örnek vade ve kredi tutarı için tüm vergiler ve masraflar dahil edilmiştir. Toplam aylık ve yıllık maliyet oranlarına sigorta masrafları dahil değildir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i kadardır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

finansbank

İcralık Olanlar İçin Finansbank Kredi Şartları

Çeşitli nedenlerden dolayı borçlarını ödeyemeyip icralık olan çok kişi bulunuyor. Siz de ...