Anasayfa / Bankalar / ING Bank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

ING Bank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi zahmetsiz bir şekilde üstelikte taksitle ödemek ister misiniz? Cevabınız evetse sizde ING Bank Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyasından yararlanmayı düşünebilirsiniz. Eğer herhangi bir ING Bank kredi kartınız varsa 31 Temmuz 2017 tarihine kadar bu kampanyadan yararlanmanız mümkün. Yazımızın devamında ING Bank Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyasının özellikleriyle ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

ING Bank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanya Koşulları

ING Bank Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyası çerçevesinde 31 Temmuz 2017 tarihinde kadar ING kredi kartları ile Gelir İdari Başkanlığı’nın web sitesi olan gib.gov.tr ve ING Bank İnternet Şubesi üzerinden Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 3 taksit ile; ING Mobil üzerinden yapacağınız ödemeleri ise 5 taksite böldürmeniz mümkündür. Ayrıca Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi ING Mobil’i kullanarak yapmanız halinde otorapor.com’dan şehir dışı oto ekspertiz paketinde %50 indirim de kazanabileceksiniz.

Yaptığınız işlem tercih ettiğiniz ödeme kanalına göre kredi kartı ekstrenize 3 ya da 5 taksit olarak yansıtılacaktır. ING Bonus Cardlar ile ING Pegasus Plus Kartlar da Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde ödeme kanalına göre 3 ya da 5 taksit kampanyasına dahil olup yine otorapor.com’dan şehir dışı oto ekspertiz paketinde %50 indirim kazanmaktadır.

Ekspertiz paketinin detayları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız otorapor.com’u ziyaret ederek şehir dışı paketini mercek altına alabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi ING Mobil’den yararlanarak yapmanız halinde size verilecek kodla 750 TL’lik paketten 375 TL’ye faydalanabileceksiniz.

ING Bonus Business Kart sahipleri ise yalnızca gib.gov.tr üzerinden yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit kampanyasından yararlanabilmektedir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

MNG Kargo Şikayet

MNG Kargo Şikayet

MNG Kargo Bursa Prof. Tezok Şubesinden kargomu almayı bir türlü başaramadım. Onca ...