Anasayfa / Bankalar / ING Bank Konut Kredisi

ING Bank Konut Kredisi

İstediğiniz evi satın alabilmek için ister eşit taksitli ister eşit ana para ödemeli isterseniz de ara ödemeli bir konut kredisi ürününden yararlanmak istiyorsanız ING Bank konut kredisini mutlaka seçenekleriniz arasına ilave etmelisiniz.

ING Bank Konut Kredisi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
50.000 TL 24 %1.08 250 TL 2.376,15 TL %1.2665* %16.3030

Tablo örnek vade ve kredi tutarı için toplam maliyeti göstermekte olup, bu maliyetin içine kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedeli dahil edilmiştir. Sigorta ücreti toplam maliyet oranına dahil değildir. Kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek tesis bedeli ve DASK sigortası kredi toplam masrafının içinde yer almaktadır.

ING Bank Konut Kredisi Başvuru Kanalları

ING konut kredisi için başvuru yapmak son derece kolaydır. Bunun için dilerseniz bankanın web sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi 0850 222 0 600 numaralı ING Bank Telefon Bankacılığı’nı arayıp 7’yi tuşlayarak da başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca size en yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek de ING konut kredisi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank Konut Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

ING Bank konut kredisi başvurusu için gereken ortak belgeler şu şekildedir: nüfus cüzdanının her iki tarafının fotokopisi, son 3 aya ait ikametgah belgesi veya ödenmiş herhangi bir fatura, satın alınacak/ ipotek verilecek taşınmaza ait tapu fotokopisi. Bu belgelerin yanı sıra başvuru sahibinin gelir belgesi de gerekmektedir. Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordosu fotokopisi ya da maaş yazısı, maaş yazısı var ise çalıştığı firmanın imza sirküleri; emekliler için ilgili sosyal güvenlik kurumu tarafından düzenlenen kimlik belgesi, gelirini belgeleyen banka hesap cüzdanı fotokopisi; serbest meslek sahipleri için son yıla ait vergi levhası fotokopisi ile vergi dairesi onaylı son yıla ait hesap vaziyeti; firma ortakları için son yıla ait noter onaylı imza sirküleri, yine son yıla ait vergi levhası fotokopisi, son 3 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu ile son ay mizanı, sermaye ortaklık yapısını ve şirket ana sözleşmesini gösterir ticaret sicil gazetesi; çiftçiler için çiftçilik belgesi.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

finansbank

İcralık Olanlar İçin Finansbank Kredi Şartları

Çeşitli nedenlerden dolayı borçlarını ödeyemeyip icralık olan çok kişi bulunuyor. Siz de ...