Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / İhtiyaç Kredisi Faizleri Düşüyor Mu?

İhtiyaç Kredisi Faizleri Düşüyor Mu?

İhtiyaç kredisi kullanmayı düşünenleri sevindiren bir haber geldi. Ev kredisi alanında yapılan konut kredisi faiz oranları indirimine ihtiyaç kredisi de eklendi. Ev kredisi faiz oranları Ağustos ayı itibariyle %1’in altına düşürülmüştü. Atılan bu adımın arkasından ihtiyaç kredisi konusunda da gelişme yaşandı. İhtiyaç kredisi faiz oranları da azaltılarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere kolaylık sağlandı

İhtiyaç Kredisi Faizleri Ne Kadar Düştü?

İhtiyaç kredisinde gerçekleşen faiz indirimi konut kredisi gibi %1’in altına düşmese de %1,18 le %1,35 arasında değişiklik gösteriyor. Vadenin 48 aya kadar uzatılmasının ardından ihtiyaç kredisine olan talepte patlama yaşanması beklentisi giderek artıyor. Uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmayı arzu edenler yapılan bu indirimden yararlanıp gereksinim duydukları finansal kaynağı bankalardan temin edebilirler. Sizde daha az faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilir ve aldığınız miktarı çok daha ekonomik bir şekilde temin etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi faiz oranlarında meydana gelen bu düşüşü fırsata çevirmek sizin elinizde. Maddi sorunlarınızı aşmak için ihtiyaç kredisi imkanından yararlanabilirsiniz.

Kimler İhtiyaç Kredisi Alabilir?

Bankaların kredi konusunda belirlemiş olduğu bazı kriterler vardır. Düzenli bir gelirin bulunması ve kredi puanı gibi konularsa en çok ağırlık verilen maddelerdir. Sizde düzenli bir gelire sahipseniz ve kredi notunuz yüksekse ihtiyaç kredisi alma olanağından istifade etme ihtimaliniz maksimum düzeyde olacaktır. Hatta faiz oranının daha aşağı çekilmesini bile sağlayabilirsiniz. Bankalar kredi notu yüksek olan ve gelirini yasal olarak belgeleyen müşterilerine kolaylık sağlayabilmektedir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Online Kredi Başvurusu

İnternetten Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Güvenli Midir?

İçindekiler Online Kredi Başvurusu Yapmak Güvenli Bir Seçenek Mi?İnternet Üzerinden Online Kredi ...