Anasayfa / Bankalar / Garanti Bankası Konut Kredisi Kampanyaları

Garanti Bankası Konut Kredisi Kampanyaları

Garanti Bankası ülkemizin en saygın bankaları arasında yer almaktadır. Sunduğu tüm ürünler ve hizmetler ile müşterilerini memnun etmeyi başaran Garanti Bankası konut kredisi denildiğinde öne çıkmaktadır. Bunun sebebi ise sunmuş olduğu kredi ürünlerinin uygun faiz oranları ile uzun vade sürelerine sahip olmasıdır. Pek çok banka 120 aya kadar vade ile konut kredisi tahsis ederken Garanti Bankası 240 aya kadar sunmuş olduğu vadelerle dikkat çekmektedir. Sizde en güncel Garanti Bankası kampanyaları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Konut Kredisi Kampanyaları

Garanti Bankası Türkiye’nin en geniş mortgage ürün yelpazesine sahiptir. En güncel Garanti konut kredisi kampanyaları arasında Sabit Faizli Mortgage, Özel Ödemeli Mortgage, Ara Ödemeli Mortgage, Azalan Taksitli Mortgage, Artan Taksitli Mortgage, Değişken Faizli Mortgage ve Evini Gösterene Mortgage bulunmaktadır.

Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Çekeceğiniz kredi için ödemeniz gereken tutarlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizde Garanti Bankası konut kredisi hesaplama aracından yararlanabilirsiniz. Bankanın web sitesinde yer alan bu aracın ilgili bölümlerine çekmeyi düşündüğünüz kredi tutarı ile vade süresini yazmanız halinde taksit tutarı, faiz oranı, kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, taşınmaz rehin ücreti, toplam masraf, toplam geri ödeme tutarı ve yıllık maliyet oranı gibi bilgilere ulaşabilir, ödeme planınızı görüntüleyebilirsiniz. 120 ay vade ile 150 bin lira tutarında Garanti Bankası ev kredisi çekmek istediğiniz farz edelim. Bu durumda aylık taksit tutarınız 2.289,48 TL, faiz oranı %1,13, tahsis ücreti 750 TL, ekspertiz ücreti 750 TL, taşınmaz rehin ücreti 160 TL, toplam masraf 1.660 TL, toplam geri ödeme tutarı 247.737,01 TL ve yıllık maliyet oranı ise %14,7590 olacaktır.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Garanti Bankası konut kredisi için gereken evraklar şunlardır:

-Başvuru formu (Garanti Bankası’nın web sitesinde bulabilirsiniz)

-Nüfus cüzdanı

-Gelir belgesi

-Satın alınacak konuta ilişkin kat mülkiyeti tapusu veya kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi veya kat irtifakı tapusu ile inşaat ruhsatının fotokopileri

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

finansbank

İcralık Olanlar İçin Finansbank Kredi Şartları

Çeşitli nedenlerden dolayı borçlarını ödeyemeyip icralık olan çok kişi bulunuyor. Siz de ...