Anasayfa / Bankalar / Garanti Bankası Kış Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası Kış Kredisi Kampanyası

Kış aylarında her türlü nakit gereksiniminiz için yararlanabileceğiniz bir ihtiyaç kredisi ürünü arayışı içerisinde iseniz %1,39’dan başlayan faiz oranlarıyla dikkat çeken Garanti Bankası Kış Kredisi kampanyasını mutlaka değerlendirmelisiniz. Yazımızın devamında Garanti Kış Kredisi ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Kış Kredisi Özellikleri

Garanti Kış Kredisi minimum 3 ay, maksimum 48 ay vade ile kullandırılan bir kredi ürünüdür. Vade süresi ve kredi tutarına göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Garanti Bankası müşterileri Garanti İnternet ya da Garanti Cep üzerinden yaptıkları başvurularda onaylanan tutar kadar kredi kullanabilmektedirler. Eğer başvuru sahibi maaş ödemesini Garanti Bankası’ndan almıyorsa Garanti İnternet ve Garanti Cep üzerinden kullanılabilecek Garanti Kış Kredisi üst limiti 25.000 TL ile sınırlanmıştır.

Garanti Kış Kredisi Faiz Oranları

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade (AY) Taksit (TL) Tahsis Ücreti (TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%) Toplam Maliyet (TL)
25.000 1,59 48 799,86 125,00 381,25 25,8382 38.524,88
50.000 1,49 48 1.560,57 250,00 762,50 24,0675 75.170,19
75.000 1,39 48 2.282,92 375,00 1.143,75 22,3199 109.973,74

En çok ilgi gören Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ürünleri arasında yer alan Kış Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i kadar olup, tabloda %5 oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı ise tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır.

Garanti Bankası Kış Kredisi Başvuru Kanalları

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ürünlerinden olan Kış Kredisi’ne başvuru yapmak için kullanabileceğiniz birkaç bankacılık kanalı bulunmaktadır. Dilerseniz Garanti İnternet ve Garanti Cep üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredinizin onaylanması halinde şubeye gitmeksizin hesabınıza aktarılan krediyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti Bankası’nın web sitesinde bulunan linki tıklayarak başvuru yapabileceğiniz gibi herhangi bir Garanti Bankası şubesini de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 444 0 335 numaralı Alo Garanti Tam Destek Danışma Hattı’nı arayarak, Garanti Bankası’nın Facebook sayfası üzerinden, tüm Garanti Bankası ATM’lerinden veya SMS yoluyla da Garanti Kış Kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Kış Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Tüm Garanti ihtiyaç kredisi ürünleri için olduğu gibi Kış Kredisi için de hazırlamanız gereken bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Nüfus cüzdanı (üzerinde vatandaşlık numarası bilgisi bulunmalıdır.)

Gelir belgesi

-Ücretli çalışanlar için: Güncel bordo (2 aydan eski olmamalıdır) veya SGK sicil numarası, iş yeri sicil numarası, aylık net ücret ve maaşta haciz ya da kesinti olup olmadığına dair bilgileri bulunduran son 1 ay içinde alınmış gelir yazısı ve imza sirküleri.

-Emekliler için: Emekli tanıtım kartı ve emekli aylığı tahsis belgesi veya emekli maaşını gösterir banka hesap cüzdanı.

-Şahıs şirketi sahipleri için: Güncel vergi levhası, yıllık gelir vergisi beyannamesi veya güncel işletme hesap özeti.

-Sermaye Şirketi Ortakları İçin: Güncel vergi levhası ile yıllık kurumlar vergisi beyannamesi.

-Kira Geliri Olanlar İçin: Kiraya konu gayrimenkulün tapusu, 2 yıldan daha eski olmayan kira kontratı ve 2 aydan daha eski olmayan kira tahsilatına ilişkin bir adet belge.

-Faiz Geliri Olanlar İçin: Kredi başvurusu tarihinden sonra alınmış olan faiz geliri belgesi.

Çiftçiler İçin: Çiftçilik belgesi ve zirai kazancı gösterir belge.

Garanti Bankası Kış Kredisi Kullandırım

Garanti ihtiyaç kredisi başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde Garanti İnternet’e giriş yaparak Başvurular-Kredi-Kredi Kullan adımlarını takip edebilir ve başvurunuzu hangi kanalı kullanarak yapmış olursanız olun gerekli belgeleri onaylayarak kredi tutarının hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. Garanti Cep üzerinden ise Başvurular-İhtiyaç Kredisi-Kredi Kullan adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

finansbank

İcralık Olanlar İçin Finansbank Kredi Şartları

Çeşitli nedenlerden dolayı borçlarını ödeyemeyip icralık olan çok kişi bulunuyor. Siz de ...