Anasayfa / EFT / Garanti Bankası EFT Saati

Garanti Bankası EFT Saati

Ülkemizin önemli bankaları arasında yer alan ve sunduğu hizmetlerin kalitesi ile taraflı tarafsız herkesin büyük saygı ve beğenisini kazanan Garanti Bankası EFT konusunda da mükemmel hizmet anlayışından ödün vermiyor. EFT işlemlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan Garanti Bankası bu yönü ile para transferi yapmak isteyenlerinde taktirini topluyor. EFT yapmak istiyorsanız ve Garanti Bankası müşterisi iseniz sizde para gönderimlerinizi Garanti Bankası EFT saatleri içinde yapmaya gayret etmelisiniz. Çünkü Garanti Bankası EFT saatleri dışında yapılan EFT işlemleri ilk iş gününe bırakılmaktadır. Diğer tüm bankalar içinde bu durum geçerlidir. EFT işlemleri Merkez Bankası tarafından kontrol edilmektedir. EFT işlemlerinizin hemen olmasını arzu ediyorsanız iş günlerinde ve belirlenen EFT zaman aralığından yapmanız önemlidir.

Garanti Bankası EFT Saatleri

Garanti bankası EFT saatleri sabah 09:00 ila akşam 17:15 arası gerçekleşmektedir. Bu zaman diliminde ve iş günleri içerisinde yapacağınız EFT’ler hızlı bir şekilde onaylanacak ve para transferleriniz sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır. Akşam 17:30’dan sonra EFT yaparsam ne olur diye merak ediyorsanız sonucun yine değişmeyeceğini bilmelisiniz. EFT işleminiz izleyen ilk iş gününe kadar bekletilecektir.

Hafta Sonları Garanti Bankası’ndan EFT Yapılır Mı?

Hafta sonlarında hiçbir banka EFT işlemini gerçekleştirmemektedir. Resmi tatillerde, bayramlarda ve hafta sonlarında yapılan EFT’ler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Bu nedenle sizde para transferlerinizin aksamaması için EFT işlemlerinizi Garanti Bankası EFT saatleri içinde gerçekleştirmeye dikkat etmelisiniz.

EFT nasıl yapılır bilmeyenler EFT Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı inceleyebilirler. EFT işlemini yapmak son derece kolaydır. Sizde gerekli adımları izleyerek kolaylıka EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

ziraat bankası eft saatleri

Ziraat Bankası’nda EFT Hangi Saatlerde Yapılır?

İçindekiler Ziraat Bankası EFT SaatleriZiraat Bankası EFT ücretleri ne kadar?Ziraat Bankası’ndan EFT ...