Anasayfa / Bankalar / Fibabanka KOBİ Kartı Ürünleri

Fibabanka KOBİ Kartı Ürünleri

Fibabanka KOBİ Kartları

Birçok firma finansal harcamalarını kontrol altında tutabilmek için şirket kartı kullanmayı tercih etmektedir. Bu nedenle de en iyi ticari kredi kartı hangisidir ve ticari kredi kartı nasıl alınır gibi soruların cevabını merak eden çok sayıda kişi bulunmaktadır. Fibabanka sunmuş olduğu tüm hizmetler gibi KOBİ’lere şirket kartı ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Bu yazımızda sizlere Fibabanka’nın şirket kartı ürünlerini detaylı bir şekilde tanıtmayı amaçlamaktayız.

Fibabanka’nın KOBİ’lere sunmuş olduğu iki çeşit şirket kartı ürünü bulunmaktadır. Bunlardan biri Şirket Banka Kartı, diğeri ise Bonus Business Kredi Kartıdır.

Fibabanka Şirket Banka Kartı

Fibabanka Şirket Banka Kartı, tüm Fibabanka ATM’leri ile ülkemizde bulunan tüm banka ATM’leri ve yurt dışında tüm ATM’lerden vadesiz mevduat hesabınıza ulaşmanızı ve nakit gereksinimlerinizi gidermenizi sağlayan bir karttır. Fibabanka Şirket Banka Kartı başvurusu yapmak için size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Şirket Banka Kartının Özellikleri

Şirket Banka Kartını gerek Fibabanka ATM’lerinin yanı sıra Türkiye’de bulunan bütün ATM’lerden ücretsiz bir şekilde kullanmanız mümkündür. Bu kartınıza tanımlı olan hesaplarınıza 7/24 ulaşabilir ve hesaplarınız arasında para aktarımı yapabilirsiniz. Şirket Banka Kartı ile tüm pos cihazlarından alışveriş yapabilirsiniz.

Maestro logosu taşıyan Şirket Banka Kartına yalnızca TL türünden hesaplar bağlanabilmektedir. Bu kartı gerek yurt içi ve gerekse de yurt dışında kullanabilirsiniz. KOBİ’ler ile ticari ve kurumsal firmalar farklı para çekim limitlerine sahip olduğundan günlük çekim limitiniz kapsamında para çekimi yapabilirsiniz.

Fibabanka Şirket Banka Kartı üzerinde firmanın isminin yanı sıra kart sahibinin adı ve soyadı da yazmaktadır. Şirket Banka Kartı başvuru formunda kartın üzerine basılacak ismi belirtebilir ve firmanız adına birden fazla kişiye Şirket Banka Kartı verebilirsiniz. Şirket Banka Kartlarına ait şifreler başvuru formunda belirtilen firma yetkilisinin dikkatine gönderilmektedir.

Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı

Fibabanka’nın şirket kredi kartı olarak sunmuş olduğu Bonus Business Kredi Kartı Türkiye’de ve yurt dışında milyonlarca iş yerinde alışveriş yaptıkça bonus kazandıran ve kazanılan bu bonuslarla bedava alışveriş yapılmasına olanak tanıyan bir ticari kredi kartıdır. Bonus Business Kredi Kartını birden fazla şirket çalışanına vermeniz ve bu kart sayesinde şirket harcamalarınızı kontrol altında tutmanız mümkündür. Ayrıca bu ticari kredi kartı sayesinde şirket çalışanlarınızın nakit taşıma riskini ortadan kaldırmanız ve şirket nakit ihtiyaçlarınızda hızlı bir şekilde nakit avans ve taksitli nakit avans kullanmanız mümkündür.

Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı Özellikleri

Yurt içi ve yurt dışında yapılan bütün alışverişlerde bonus kazandıran bir ticari kart olan Bonus Business Kredi Kartı sayesinde biriken puanlarınızı Bonus Program Ortakları’nda kullanabilir ve bedava alışveriş yapmanın keyfine varabilirsiniz. Ayrıca Bonus kart kabul eden üye iş yerlerinin tamamında taksit olanaklarından da faydalanabilirsiniz. Bonus Business Kredi Kartınız ile yurt içi ve yurt dışındaki ATM’lerden istediğiniz zaman nakit avans ve taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Bonus Business Kredi Kartın bir diğer avantajı da Fibabanka tarafından şirketlere özel olarak hazırlanan kampanyalardan yararlanmanızı sağlamasıdır. Bonus Business Kredi Kartının asgari ödeme oranı %5 olup, geri kalan borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.

Bonus Business Kredi Kartı Ödeme Noktaları

Fibabanka Bonus Business Kredi Kartınızın ödemelerini yapmak için kullanabileceğiniz birden fazla kanal bulunmaktadır. Dilerseniz ödemelerinizi Şube temel Bankacılık kredi kartı borç ödeme ekranından, 444 88 88 numaralı Fibabanka Telefon Bankacılığı’nı arayarak, İnternet Bankacılığı üzerinden veya ATM’ler aracılığıyla yapabileceğiniz gibi PTT şubelerini kullanarak, otomatik ödeme talimatı ile veya başka bankadan kredi kartına EFT yaparak da ödeyebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Kredi Defteri

Ziraat Bankası EFT Saatleri

Ziraat EFT Saatleri

İçindekiler EFT Saatleri Ziraat BankasıEFT İşlemi Ne kadar Zamanda Gerçekleşir?EFT Yaptım Nasıl ...