Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi

0

Bireysel ihtiyaç kredisi söz konusu olduğunda öne çıkan bankalardan biride Yapı Kredi’dir. Sunduğu faiz ve vade oranı ile kredi kullanmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlaması Yapı Kredi’nin ihtiyaç kredisi konusunda öne çıkmasını sağlamaktadır. Sizde ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız Yapı Kredi’nin sağladığı kredi imkanlarını incelemelisiniz. Maddi problemlerini çözmek isteyenlere %1,14’den başlayan faiz imkanları ile kredi sunan Yapı Kredi sizin de en büyük destekçiniz olmaya aday görünüyor. Yapı Kredi bireysel kredi kullanımı için sizde istediğiniz an başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

 

Bireysel İnternet / Mobil Şube’ye

Yapı Kredi bireysel kredi çekmek isteyenlere başvuru konusunda pek çok kolaylık sağlamaktadır. Yapı Kredi müşterileri istedikleri an dijital kanallar aracılığı ile Yapı kredi ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir. Yapı Kredi şubesine gitmeye gerek kalmadan tüm Yapı kredi müşterileri internet veya mobil şube sayesinde gereksinim duydukları kredi için iletişim kurabilmektedir. Bireysel İnternet / Mobil Şube’ye üye olabilir ya da üyeliğinizi kullanarak gerekli başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünü kullanarak hızlı bir şekilde yeni şifrenize kavuşabilirsiniz.

 

SMS

Bireysel kredi başvuru için SMS kullanma şansınızda bulunmaktadır. SMS yolu ile Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi1 yazıp 4411’e göndermesi yeterli olacaktır.

 

Yapı Kredi Şubeleri

Yapı kredi ihtiyaç kredisi başvurusunu size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek yapmanızda mümkün.

 

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı 

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı hizmetinden faydalanarak Yapı Kredi bireysel kredi başvurusunu gerçekleştirme seçeneğinizde bulunmaktadır.

 

ATM

Yapı Kredi ATM’lerini kullanabilir ve kredi çekmek için başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Yapı kredi Bireysel Kredi İçin Gereken Belgeler

 

Kredi çekmek isteyen müşteri ve varsa kefillerden talep edilen belgeler şu şekildedir.

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Gelir Belgesi: 

Son 2 aya ait olan maaş bordrosu istenmektedir. Maaş bordrosu yerine antetli kağıda yazılan ve şirketin yetkililerince imzalanan maaş yazısı gösterilmesi de yeterlidir. Şirket imza sirküleri ve yetki belgesi olması gerekmektedir.

Serbest meslek icra edenlerin ise son vergi levhasının fotokopisini göstermesi talep edilmektedir.

Emekli olanları maaş cüzdanlarının fotokopisini sunması yeterli olmaktadır.

Kira geliri bulunanların ise tapu ve kira kontratı fotokopisini bankaya sunması beklenmektedir.

Adres paylaşım sisteminde adres bilgileri güncel değil ise elektrik, doğalgaz, telefon ve su gibi abonelik isteyen bir hizmet ile alakalı olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içerisinde ve başvuran kişinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı ya da 3 ay içinde alınan ikametgah belgesi sunulmalıdır.

 

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi için daha kapsamlı bilgi edinmek isteyenler 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı hizmetinden faydalanabilmekte ve müşteri temsilcisi ile görüşerek merak ettikleri soruların yanıtlarını öğrenebilmektedirler.

About Author

Leave A Reply