VakıfBank Taksitli İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Zaman zaman birçok insan çeşitli nakit gereksinimlerini giderebilmek için ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih etmektedir. VakıfBank sunmuş olduğu tüm kredi ürünleri ile olduğu kadar taksitli ihtiyaç kredisi ile de müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Taksitli ihtiyaç kredisi evlilik, eğitim, beyaz eşya ve mobilya satın almak gibi tüm konularda kullanılabilen bir bireysel kredi ürünüdür. Şimdi VakıfBank taksitli ihtiyaç kredisini detaylı bir şekilde ele alalım.

Taksitli İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

VakıfBank taksitli ihtiyaç kredisi en az 3 ay fazla 48 ay vade ile kullandırılan bir kredidir. Bu krediyi aylık, 3 aylık dönemler halinde ya da değişken taksitlerle geri ödemek mümkün olmaktadır. Taksitli ihtiyaç kredisinden ticari nitelikli kişiler hariç olmak üzere belirli ve düzenli bir geliri olan ve kredi istihbaratı da olumlu olan gerçek kişiler yararlanabilmektedir. Teminat karşılığı kullandırılan taksitli ihtiyaç kredisinde kredi kullanan kişiye hayat sigortası yapılmaktadır.

Taksitli İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

VakıfBank taksitli ihtiyaç kredisi için gerekli belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz: nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ile fotokopisi ve gelir belgesi. Ayrıca VakıfBank  ek belge ya veya teminat da isteyebilmektedir.

Taksitli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Faiz oranı 3 ila 48 ay vadeli krediler için aylık % 1.75 olarak belirlenmiştir. 48 ay vade ile 10.000 TL kredi çekilmesi halinde yıllık efektif faiz oranı % 28.7192 olurken 50 TL kredi tahsis ücreti kesilmektedir.

Kredi Hesaplama Aracı

VakıfBank’ın web sitesinde bulunan kredi hesaplama aracını kullanarak kullanması düşünülen kredi için vade ve aylık ödeme miktarı hesaplaması kolaylıkla yapılabilmektedir.

Taksitli İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

VakıfBank taksitli ihtiyaç kredisi için tüm VakıfBank şubelerinden başvuru yapılabildiği gibi, web sitesi üzerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık kullanılarak da başvuru yapılabilmektedir.

About Author

Leave A Reply