VakıfBank İhtiyaç Kredisi

0

Maddi gereksinimlerini karşılayabilmeleri adına VakıfBank ihtiyaç kredisi adı altında bireylere desteğini sürdürmektedir. Evlilik yapmak isteyenlerden beyaz eşya alma arzusu taşıyanlara kadar birçok insan VakıfBank ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmaktadır. Taksitli ihtiyaç kredisi sunan VakıfBank sayesinde sizde parasal sorunlarınızı kolaylıkla aşabilirsiniz. Vade faiz oranları ile de dikkat çeken bu önemli banka aracılığı ile problemlerini aşmayı başaranların arasına sizde katılabilirsiniz. İhtiyaç kredisi VakıfBank’ın sunduğu kredi çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Ev kredisinden taşıt kredisine kadar çok sayıda konuda da ciddi kolaylıklar sağlayan bir bankadır.

VakıfBank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Vade seçeneği 48 aya kadardır. Kullandığınız ihtiyaç kredisini 3 aylık dönemlerde ya da değişken taksitlerle geri ödemenize imkan tanınmaktadır.

VakıfBank İhtiyaç kredisi kullanan kişiye Hayat Sigortası yapılmaktadır.

Düzenli ve yasal olarak belgelenebilen geliri bulunan gerçek kişiler tarafından kullanılabilmektedir.

Taksitli ihtiyaç kredisi teminat karşılığında kullandırılmaktadır.

VakıfBank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Sizde VakıfBank ihtiyaç kredisi için başvuru yapmaya karar verdiyseniz şu belgeleri hazırlamanız gerekmektedir.

Nüfus cüzdanının ya da sürücü belgesinin aslı veya fotokopisi istenmektedir.

Maaşlı çalışansanız maaşınızda herhangi bir kısıtlamanın bulunmadığına dair kurum yazısını bankaya sunmak gerekmektedir. Emekli kişilerin ise maaş aldıkları bankadan onaylı maaş hesaplarının ekstresini sunması istenmektedir.

Kullanacağınız kredinin çeşidine bakılarak ek olarak belge veya teminat banka tarafından talep edilebilmektedir.

VakıfBank ihtiyaç kredisi kullanıp sizde acil gereksinimlerinizi temin edebilirsiniz. VakıfBank tarafından istenenleri yerine getirebilmeniz halinde kısa süre içinde talep ettiğiniz miktar size verilecektir. VakıfBank en uygun ihtiyaç kredisi sağlayan bankalar arasında gösterilmektedir. Sizde uygun ihtiyaç kredisi kullanabilmek için dilerseniz VakıfBank ile de görüşebilirsiniz.

About Author

Leave A Reply