VakıfBank BusinessCard PeşineTaksit Kampanyası

0

VakıfBank BusinessCard’ınız varsa Peşine Taksit özelliği ile sektör kısıtlaması olmadan peşin işlemlerinizi uygun işlem ücretleri ile 12 aya kadar taksitlendirme şansını yakalayabilirsiniz. Peşine Taksit Hizmeti’nden VakıfBank  Telefon Bankacılığı, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden faydalanabilirsiniz.

VakıfBank  Peşine Taksit özelliğinden yararlanabilmek için 100 TL ve üzerinde tek işlemde harcama yapmanız gerekmektedir. VakıfBank sonradan taksitlendirme işlemi hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır. Taksitlendirmek istediğiniz peşin işleminin, dönem içi işlemleri içinde yer alması,  ektresinin kesilmemiş olması gerekmektedir.

Taksitlendirme işlemi için, takip statüsü normal olmalıdır. 1 dönem üzeri gecikmede bulunan VakıfBank müşterileri uygulama kapsamı dışında bırakılmıştır. İdari veya kanuni takibe alınmış bir VakıfBank müşterileri Peşine Taksit hizmetinden faydalanamamaktadır.

PeşineTaksit hizmeti ardından uygulanacak işlem ücreti ile müşteri limitinin aşılmaması gerekmektedir.

BusinessCard sahibinin taksitlendirmek istediği işlem için yansıtılacak işlem ücreti ilk ekstreye eklenmektedir. İşlem tutarı ise 12 aya kadar istediği sayıda taksite bölünerek ekstresine yansıtılmaktadır.

Bir kart aynı dönemde birden fazla işlemi taksitlendirmek mümkündür.

BusinessCard’lar ile sektör sınırı olmadan 100 TL ve üzeri tüm işlemler taksitlendirilebilecektir.

VakıfBank  üye işyerlerinden yapılan taksitli işlemler, nakit avans, devreden bakiye, faiz ve ücretler, puan kullanım işlemleri taksitlendirilemeyecektir.

Müşterilerin taksitlendirdiği işlemi iptal veya iade etmesi durumunda iade ettiği aydan sonrası için işlem ücreti alınmamaktadır. Kalan anaparanın tamamı tek seferde kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

VakıfBank kampanya şartlarını dilediği zaman değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

VakıfBank Peşine Taksit İşlem Ücretleri:

3 taksit olarak % 1.59 işlem ücretiyle

4 taksit olarak % 2.19 işlem ücretiyle

5 taksit olarak % 2.79 işlem ücretiyle

6 taksit olarak % 3.39 işlem ücretiyle

8 taksit olarak % 4.59 işlem ücretiyle

9 taksit olarak % 5.19 işlem ücretiyle

10 taksit olarak % 5.69 işlem ücretiyle

12 taksit olarak % 6.89 işlem ücretiyle taksitlendirilecektir.

About Author

Leave A Reply