Ticari Kredi Kartı Kimler ve Nasıl Alabilir?

Bankaların sunmuş olduğu ürünlerden bir tanesi de ticari kredi kartıdır. Sağladığı avantajlar sebebiyle ticari kredi kartına gösterilen ilgi oldukça yoğundur. Siz de ticari kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız ve kimler ticari kredi kartı alabilir sorusunun yanıtını arıyorsanız yazımızı okumayı sürdürmeniz yeterli. Öncelikle ticari kredi kartının avantajları hakkında bilgiler verelim.

Ticari Kredi Kartının Avantajları

Ticari kredi kartı kullanan kişilerin elde etmiş olduğu en büyük kolaylıklardan birisi ödeme ekranı üzerinden kredi kartına ait bilgileri girmeleri halinde açılacak olan ekranda yer alan taksit seçeneklerinden istediklerini seçebilmeleridir. Ticari kredi kart kullanıcıları bireysel kredi kartı ile yapamadıkları taksitlendirilme işlemlerini bu kartın sunduğu avantajlar sayesinde gerçekleştirebilmektedirler. Akaryakıt ve gıda gibi birçok harcamayı ticari kredi kartı kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca uzun taksit seçeneği imkanı sunması ticari kredi kartlarının sağladığı bir diğer avantajdır. Ticari kredi kartlarıyla nakit avans çekimi yapılabilmekte ve para biriktirilebilmektedir. Ayrıca ticari kredi kartı çok daha yüksek bir limite sahiptir. Bireysel harcamalarınız ile işyeri harcamalarınızın ayrılmasını istiyorsanız ve şirketin üzerindeki nakit akışı tam anlamıyla kontrol altında tutmayı arzuluyorsanız siz de ticari kredi kartı seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Kimler Ticari Kredi Kartı Alabilir?

İşletme sahipleri ile işletme yetkilileri ticari kredi kartı almak için bankalarla iletişim kurabilmektedirler. İşletme sahibiyseniz veya yetkiniz bulunuyorsa sizde ticari kredi kartı için gerekli adımları atma hakkına sahipsiniz demektir.

About Author

Leave A Reply