QNB Finansbank Süt Hayvancılığı Kredisi

Finansbank tüm hizmet ve ürünleri ile olduğu kadar çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler bulan tarım kredisi ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Tarımsal Bankacılık hizmetleri kapsamında geliştirilmiş olan QNB Finansbank İşletme Kredileri ve Yatırım Kredileri ihtiyaç duyulan finansal desteği cazip koşullarla sunmaktadır. Sizde nakit gereksinimlerinizi uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile çözüme kavuşturmak istiyorsanız Finansbank tarım kredisi ürünlerinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Bu yazımızda Finansbank’ın en çok dikkat çeken İşletme Kredileri arasında yer alan Süt Hayvancılığı Kredisi’ni ele alacağız.

Süt Hayvancılığı Kredisi Nedir?

Eğer büyükbaş hayvancılık yapıyorsanız ve harcamalarınız için desteğe ihtiyacınız varsa sizde pek çok kişi gibi QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu Süt Hayvancılığı Kredisi’nden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Süt Hayvancılığı Kredisi büyükbaş hayvancılık yapanların harcamalarına destek olmak amacıyla geliştirilen bir Finansbank tarım kredisi ürünüdür. Süt Hayvancılığı Kredisi ile hayvanlarınızın yem, ilaç ve bakım gibi giderlerini zorluk çekmeden karşılayabilirsiniz.

Süt Hayvancılığı Kredisi’nin Özellikleri

Finansbank Süt Hayvancılığı Kredisi işletme maliyetinin %85’ini karşılamaktadır. Maksimum kredi vadesi 24 ay olup, ödemeler 1/3/6 ayda bir yapılabilmektedir.

Süt Hayvancılığı Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Süt Hayvancılığı Kredisi  Finansbank’ın talep ettiği bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler şunlardır: nüfus cüzdanı fotokopisi, çiftçilik belgesi, Damızlık Birliği/Süt Üreticileri Birliği üyelik belgesi, hayvan varlığı listesi ve işletme izin belgesi. Ayrıca Finansbank şubesinde yapılacak değerlendirmeden sonra eğer gerek görülürse ilave belgeler ve teminat da talep edilebilmektedir.

Finansbank’ın Süt Hayvancılığı Kredisi dışında da İşletme Kredisi ürünleri bu bulunmaktadır. Diğer İşletme Kredisi ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz: Gelire Endeksli Tarım Kredisi, Sözleşmeli Üretim Kredisi, Organik Tarım Kredisi, Bitkisel Üretim Kredisi, Meyve/Bağ Kredisi, Besicilik Kredisi, Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisi, Arıcılık Kredisi, Sera Kredisi, Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı kredisi, Su Ürünleri Avcılığı Kredisi, Tarımsal Borçlu Cari Hesap Kredisi, Tarımsal Kredili Mevduat Hesabı, Çek Kredisi ve ÇiftçiNakit Kredisi. Bu kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz sitemizde bulunan “Krediler” kategorisini inceleyebilir veya arama motorumuza istediğiniz konuyla ilgili birkaç kelime yazarak istediğiniz yazıya kolayca erişebilirsiniz.

About Author

Leave A Reply