İhtiyaç Kredisi VakıfBank

Eğitim, beyaz eşya ve evlilik gibi pek çok konu için gereken maddi  kaynağın temin edilebilmesi için ihtiyaç kredisi sunan VakıfBank, uzun vade ve uygun faiz oranları nedeni ile tercih edilen bankalar arasına girmeyi başarmış bulunuyor. VakıfBank ihtiyaç kredisi 48 ay vadeli olarak kullanılabilen bir kredidir. 3 aylık ya da değişken taksitler ile geri ödeme şansı ihtiyaç kredisi kullananlara sağlanmıştır. Taksitli ihtiyaç kredisi almayı planlayanlar VakıfBank’ın 48 aylık vade imkanından faydalanabilirler. VakıfBank ihtiyaç kredisini ticari nitelikli kişiler hariç belirli bir geliri olan gerçek kişiler kullanabilmektedir. Gelirin düzenli olması ise önem taşıyan konulardandır. VakıfBank ihtiyaç kredisi teminat karşılığı kullanılabilen bir kredidir.

VakıfBank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Sırasında İstenen Belgeler

  • İhtiyaç kredisi için VakıfBank’a başvuranlardan istenilen belgeler genel olarak şu şekilde sıralanmaktadır.
  • Nüfus cüzdanı. Nüfus cüzdanı yerine sürücü belgesi veya fotokopisi de kullanılabilir.
  • Çalışma durumuna göre gelir belgesi. Ücretli çalışanlar maaşlarının üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmadığına dair kurum yazısı almalıdırlar. Emekli olanlar ise maaş almakta oldukları bankadan onaylanmış hesap ekstresi sunmalıdırlar.
  • VakıfBank ihtiyaç kredisi kullanacak olanlardan ek belge veya teminat istenebilmektedir.

Hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bankalardan biri olan VakıfBank’ın sizden istediği kriterleri yerine getirmeniz çok önemlidir. Kredi için başvuru yaptığınızda kredi notunuza da bakılacaktır. Kredi puanınız olumluysa sizde VakıfBank ihtiyaç kredisinden çok kolay şekilde yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

About Author

Leave A Reply