Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartı Özellikleri

Seyahat etmeyi seviyor ve seyahatlerinizde Türk Hava Yolları’nı tercih ediyorsanız sizde Garanti Bankası Miles and Smiles kredi kartı ile ayrıcalıklara dolu bir dünyaya adım atabilirsiniz. Yazımızın devamını okuyarak Miles&Smiles kredi kartının özelliklerinin yanı sıra Miles and Smiles kart başvurusunu nasıl yapabileceğinize dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Miles&Smiles kredi kartı ile yapılan bütün alışverişlerde, sektörlere göre değişen miktarlarda mil kazanmak mümkün olmaktadır. MasterCard’ın sahip olduğu geniş kullanım ağı sayesinde her yerde mil; Miles&Smiles American Express ile %15, Miles&Smiles Platinum ve Privé American Express ile %25 daha fazla mil kazanılabilmektedir. Kartların Trink özelliği ile hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapılabilmekte ve küçük alışverişlerden dahi mil kazanılabilmektedir.

THY Özel Yolcu Programı Miles&Smiles statüsü Classic Plus olan Miles%Smiles kart sahipleri alışverişlerinden %25; Elite ve Elite Plus statüsündeki kart sahipleri ise %40 daha fazla mil kazanmaktadır. Ayrıca THY yurt içi satış ofisleri, 444 0 849 ve www.thy.com.tr ‘den satın alınan uçak biletleri için 1 TL harcama karşılık 2 mil kazanılmakta ve ödemeleri 6 taksit şeklinde yapmak mümkün olmaktadır. 

Miles&Smiles Yolcu Programı ile son dakikada bile uçak biletinin fiyatını düşünmeden mil puanlar kullanılarak bilet alınabilmektedir. İsteyen kart sahipleri limitli yer kapasiteli ödül bileti alarak çok daha az mil harcayabilir ve yer garantili ödül bilet alarak uçakta yer olduğu sürece uçuşlarını gerçekleştirebilmektedir. Biriken milleri kullanarak THY Özel Yolcu Programı Miles&Smiles’da üst statüye geçilebilmekte ve bu sayede alışverişlerden daha fazla mil elde edilebilmektedir.

Miles and Smiles Kart Başvurusu

Birçok ayrıcalıktan yararlanmanızı sağlayacak bir kredi kartı olan Miles and Smiles kart başvurusunu yapmak son derece kolaydır. Başvuru yapmak için Garanti Bankası’nın web sitesinde ilgili sayfada bulunan linki tıklayabilir, Garanti İnternet ya da 444 0 333 Alo Garanti’den de faydalanabilirsiniz.

 

About Author

Leave A Reply